Astroloji Öğreniyorum

Haritada Evler

Doğum haritaları  12 bölümden oluşur ve bunlara EV adını veririz, bu evlerin her biri yaşama dair farklı anlamları işaret ederler. En basit ve en anlaşılır halleri ile bu evlerin ne anlama geldiklerinden bahsetmeye gayret edeceğim.

1.Ev : Kişilik, hayatın başladığı nokta, şans, kişisel sağlık, fiziksel koşullar, yüz şekli, ilk intiba, toplumsal maskeyi anlatır.

2.Ev : Maddi kazançlar, kişisel değerlerimiz, gelir şeklimiz, paramızı nereden nasıl kazanırız, taşınabilir mallarımız. Üretimlerimiz ( ürettiğimiz sanat eserleri bile buraya aittir)

3.Ev : Yüksek öğrenime kadar olan eğitimimiz,  iletişim, trafik, her türlü yazılı ve sözel iletişim, yakın çevremiz, kardeşler ve komşularımız, yayıncılık, pazarlama, halkla ilişkiler,  1. dereceden akrabalarımız,  resmi yazılı evraklarımız, belgeler ve kısa seyahatlerimiz.  Zihin yapımız ve düşünce sistemimiz.

4. Ev: Köklerimiz, ailemiz, soy ağacımız, anne-baba, taşınmaz mallar, yatırımlar. Ev, yuva, aile, yerleşim yerimiz. Aileden gelen tüm miraslar, (genetik dahil). Yaşamımızın temelleri ve yaşamımızın son döneminin nasıl geçeceği.

5. Ev : Çocuklar, sahip olunacak çocuk sayısı, hobiler, sanatsal yetenekler, moda, sahne, organizasyon, şans, turizm, kabiliyetler, aşk, aşkın kalitesi,  romantik ilişkiler, cinsellik, babanın finansal durumu, riskli işler, borsa, şans oyunları.

6. Ev :  Problemler, hastalıklar, çalışma evimiz, nasıl çalıştığımız, çok çalışma az değer görme, yanımızda çalıştırdığımız insanlar, hizmet etme, hizmet sektörü, kişisel sağlık, birlikte çalıştığımız kimseler, kötü şans evi, ev hayvanlarımız, fiziksel zayıflıklarımız.

7. Ev: Evlilik, anlaşma, ikili ilişkiler, nasıl insanları hayatımıza çekiyoruz, sözleşme, açık düşmanlar, ortaklıklar, yardım ve destek alınması, davalar,ölümün başlangıcı, evlilik sayısı, evliliğin kalitesi, eşin kalitesi,  avukatımız, vekalet verdiğimiz kişiler.

8. Ev: Büyük krizler, ameliyatlar, tehlikeli bir evdir. Ölüm, ölümün şekli, zorluk çıkaran işler, zayıflıklar, finansal krizler, borçlar, miraslar, paylaşımlı mal ve kazançlar, başkalarına ait kazançlar, kaynaklar, eşin /ortağın parası, burslar, vergiler, korkular,  iç güdüler.

9. Ev: Yüksek eğitim, öğretim görevlileri, yurt dışı ile ilgili konular, yabancılar, yabancı diller,  felsefe, din, inançlar, hayatı sorgulama anlamlandırma durumumuz, uzun mesafeli yolculuklar, medya, satış ve pazarlama işleri, uzak akrabalarımız, rüyalarımız, sıra dışı ve farklı değişik konular, astroloji, sosyal bilinç.

10. Ev : İş ve kariyer. 10. evin yöneticisi nerede ise veya 10. evde yer alan gezegenler kariyer ve yapabileceğimiz iş hakkında bilgiler verirler. Statü, toplumun bizi nasıl algıladığı, evlilikle de ilgilidir, anne-baba ile de ilişkilidir. Üstlerimiz, patronlarımız,patronlarla ilişkilerimiz, iş yapış şeklimiz, başarı, popülarite, herkesin gözü önünde olma, otorite figürler – kişiler, yükselme çabası, yaşam hedefleri.

11. Ev : Sosyal gruplarımız, dost ve arkadaşlarımız,   destek gördüğümüz alanlar, STK’lar, politik idealler, iş hayatından kazandığımız kazançlar, bize yardımcı olabilecek kişiler, şans evi,  bilimsel icat ve keşifler, ortak amaca sahip olduğumuz gruplar.

12. Ev : Bilinçaltımız, psikolojik hastalıklar, zihinsel zorlanmalar, şifa,  medyumlar, kapalı yerler, hastaneler, hapishaneler, korkular, bizi sınırlandıran konular, haritanın çöplük evi, kontrolümüz dışı gelişen durumlar, bilinçaltı, kötü şans, sırlar, gizli şeyler, kolektif bilinç, vicdan,  şifalanma, cinsel fantaziler, herkesten sakladığımız yanımız, bilinmesini istemediğimiz duygu ve düşüncelerimiz.

Haritanızda 12. ev vurgusu varsa aşağıdaki videoyu izlemenizi öneririm.

 

Astroloji Eğitimi

 

Arşivler

Kategoriler

error: Content is protected !!