Astro Gündem Uncategorized

Halk Bank ve Elektronik Bankacılık üzerinden Döviz Kur Oyunu

 

1. Eylül 2018 de  olayın arkasından diğer web sayfam Ekemiş ‘de  yazdığım yazımı buraya da kopyalıyorum.

31.8.2018  gecesi Halk Banka’sında elektronik bankacılık vasıtası ile yaşanan  Dövizle ilgili garip  olay hepimizin kafasında soru işaretleri oluşmasına yol açtı. Bu olayı astrolojik olarak irdeleyerek bir bilgiye ulaşabilir miyim diye bakmak istedim.

O günün saat yöneticisi AY.  Ay  da Venüs’ün yönettiği Boğa burcunda yerleşmiş durumda. Olay anı 22.45. Göksel semboliklere göre de AY’yın saati 10’dur. Ama 11 de Saturn’un saatidir yani yakınlar. (Ay saturnü sevmez.). Venüs parayı da temsil eder astrolojide. Venüs de olay nındaki AY Uranüs kavuşumunun karşıt evinde yer alan 6. evde Terazi Burcunda yerleşmiş.

Olay anında 12. Evdeki AY ile Uranüs 7 orbla kavuşmuş . Akla anlaşmalar, içerideki bilinen düşmanlar geliyor. Ve gizli saklı konulardan sorumlu Akrep burcuna yerleşmiş Jupiter ile 8 orbla karşıt. Bu 8. eve bakmama neden oluyor.  8. Ev konusu da  yabancı ülkelerle yürütülen mali işler, ülkenin borçları, vergileri, başkalarının paralarının yönetimi olduğu gibi suçları zorlu dönüşümleri de temsil eder.  Orada da Saturn var ve ülkenin Ay ına karşıt . 29 derece Ay ikizler ama akrep gibi işlediğini düşünürsek yine gizli işler intikam vs geldi aklıma. Ayrıca Olay anında uluslar arası ticaret, mahkemeler, hukuk ,düzen ahlak, yurt dışı ülkelerle mali ilişkiler ile ilişkili  9. evde Mars Transiti bulunmakta.

Olay anında Ay boğanın evinde ve gizli saklı işler evi 12. Evde.

Horary de Ay soruyu soranın aklındaki soru ile ilgili ve bir olayın sonucu ne olacak diye 4. Eve bakılıyor. 4. Evde Aslan Merkür var 21 derece var. Orada şu yıldızla kavuşuyor; Algenubi: Zalim, kalpsiz, cüretkar, kaba, yıkıcı İfade gücü, liderlik. (Tarafsız; Satürn / Mars)

Merkür Satürn derecesi anlamlı görünmüyor. Merkür Mars açısı 127 derece ile 7 orb yapmış ve anlaşma yapılan bilinen düşmanlar evine işaret ediyor. Oraya bakınca da Akrep jupiter var. Bu durum Gizli  anlaşmaları aklıma getirdi. Akrepteki Jupiter 2 orbla Zuben Algenubi ile kavuşuyor. Bu yıldızın temsil ettikleri ise ; ”Kayıp, hırsızlık, ihanet, istismar” ı akla getiriyor.
Ayrıca
TR haritası ile bakmak istersek:

Göksel Mars ülkemizin ikili anlaşmalar düşmanlar evinde.
İlginç bir biçimde tepe noktadaki 9. Evde Neptün 15 derece balıkla Tr nin uranüsü 2 orbla kavuşuyor. 2. Evdeki ülkenin Neptünü ile Merkür transiti kavuşuyor . Ülkenin parasal kaynakları bankaları ile ilgili evinde Merkür var. Merkür iletişim olunca akla İnternet bankacılığı konusunu getiriyor.
Spekülasyon borsa konusu 5. Ev; ülkenin akrep yerleşimli venüsü 5. Evde ve olay zamanı jupiter akrepte gizli olayların çok olduğu bir zamanı gösteriyor.

Göksel merkür ile ülkenin 4. Evindeki Merkür’ü arası 63 derece ve bu hesaplı planlı işi gösterebilir. Yani planlı iş olabilir hem de kendi içimizden birileri vasıtasıyla.

Yurt dışı destekli ve içerden birileri ile anlaşmalı planlı bir iş mümkün mü derseniz bana mümkün göründü .

AstroDerki

Astroloji Eğitimi

 

Arşivler

Kategoriler

error: Content is protected !!