Bireysel Danışmanlık Danışmanlık

Bireysel Astroloji Analizi

Danışmanlık sırasında  doğum haritanız ve hayat potansiyelleriniz üzerinde durulur. Hayattaki misyonunuzu, başarılı ya da başarısız olabileceğiniz alanları tespit edip  dikkat etmeniz gereken ana noktalar konusunda bilgiler verilir. Ayrıca  haritanızı karmik açıdan değerlendirip aileden gelen ve yaşamınızda sizi etkileyen soyunuza yönelik  karmada dikkat etmeniz gereken konular üzerinde bilgiler verilir.

Bu özelliğin yanı sıra, yaklaşık 1 yıllık yakın gelecekte önemli olabilecek etkiler konusunda bilgiler verilir.

Kişisel Astroloji Danışmanlığı Nedir?

Kişisel Astroloji Danışmanlığı, sadece o kişinin doğum bilgilerine göre hazırlanan, doğum anı haritasının yorumlanması ve gelecek günlere ilişkin öngörüde bulunulmasıdır.

Danışmanlık başvurusu yaptığınız zaman doğum anı haritanızı hazırlamak ve doğum saatinizin doğruluğunu kontrol etmek için, hayatınızın önemli tarihlerini de bildirmeniz rica edilir.

Verdiğiniz bilgileri baz alarak hazırlanan  doğum anı haritanız, hem Klasik/ Batı Astrolojisi hem de Karmik Astroloji çerçevesinde değerlendirilerek raporlanır.

Danışmanlık İçinde Hangi Sorulara Cevap Alınır?

Kişisel Astroloji Danışmanlık süreci iç içe geçen, iki bölümden oluşmaktadır.

İlk bölümde, horoskop yani doğum anı haritanıza göre, genel kişilik özelliklerinize, yetenekleriniz ve hayatta hangi alanlarda başarılı olabileceğiniz ya da zorlanabileceğiniz özetle hayat kapasitenize, kadersel temalara ve Karmik göstergelerinize değinilir.

İkinci bölümde, hayatınızın hangi dönemlerinde nelere dikkat etmelisiniz ve önümüzdeki 1 yıllık süreçte önemli tarihleriniz nelerdir gibi sorulara cevap verilir..

 

 

 

 

5 Yorum

Yorum yazmak için tıklayınız

Astroloji Eğitimi

 

Arşivler

Kategoriler

error: Content is protected !!