Danışmanlık Rektifikasyon Doğum Saati

Rektifikasyon/ Doğum Saati Belirleme

Çeşitli sebeplerle bazılarımız doğum saatlerimizi ne yazık ki net bilemiyoruz. Bu sebeple de  Astrolojik Harita Analizinden yararlanamıyoruz ya da yükselen burçlarımızı bilemediğimizden yorumları okurken hangi burca bakacağımızı bilemiyoruz. Astrolojide sağlıklı bir doğum haritasının oluşturulabilmesi için öncelikle tam/kesin ve doğru bir doğum saatine ihtiyacımız var. Doğru harita yorumu, doğru doğum saatinden geçmektedir.

Ülkemizde yaygın olarak  şu söylenir; ben sabaha karşı,  akşam ezanından önce ya da sonra gibi bir saatte doğmuşum…  Şayet sizin de doğum saatiniz belli saat aralığında ise doğum saatinizi dakikasına kadar tespit etmek mümkün olabiliyor.  Artık doğum saatinizin bilinmezliğine  son vermek isterseniz biz Astrologlardan yardım alabilirsiniz  (tıklayınız)

veya yaklaşık bilmem yeter derseniz de bu makaleyi okumanızı öneririm.

Bu doğru doğum saatine biz Astrologlar nasıl ulaşıyoruz ?

Burada sizlerin bizlere vereceği bilgilerin doğru ve eksiksiz oluşu çok çok önemli. Sizi etkileyen, hayatınızda etkisi ve önemi çok olan olayların tarihini bildiğiniz olaylar ne kadar çoksa bizim de size yardımımız o oranda çok oluyor.

Bu olaylar neler olabilir?

Birkaç örnek verecek olursak;

Ameliyat olduysanız bunun tarihi

Doğum yaptıysanız doğum yaptığınız tarih

Sizin için anlam taşıyan birinin ölüm tarihi

Okul mezuniyet tarihleriniz,

ilk işe başlama zamanınız ve hatta önemli bir iş değişikliği olduysa onun tarihi

Evlendiğiniz tarih, boşandığınız tarih,

Askere başlama zamanınız,

ilk regl veya sünnet olduğunuz tarih

İlk Cinsel birliktelik tarihiniz

Ülke veya şehir değiştirme tarihleriniz

Ortaklık kurduğunuz,bitirdiğiniz vb konuların tarihleri

ve Tabibi fiziksel özellikleriniz. Saç göz, burun,boy,renk vb dışsal özellikleriniz de önemli

Biz Astrologlar bu tarihlerden ve tariflerden  yararlanarak bazı Astrolojik tekniklerle doğum saati belirleyebiliyoruz.  (İlerletimler, Güneş Dönüşleri, Progressler, Animodar ve bazen de Karmik tabanlı bazı harita tekniklerinden yararlanarak  )

Bu hesaplama tekniği kimlerde daha net yanıt verir?

Bu gerçekten önemli bir soru. Çünkü doğum saatiniz en fazla 3 saatlik bir zaman aralığı içinde bilinmiyor ise bu teknikler net yanıtlar verebilir. 3 Saati aşan doğum saati belirsizliklerinde hata payı yüksektir.

Şayet doğum saatinizi netleştirmek ve artık  yükselen burcunuzu %95 kesinlikte  belirlemek istiyorsanız postun altına yorum bırakarak bağlantıya geçebilirsiniz. 

Yükselen burç neden önemli ?

Yükselen burç doğum haritanızın en önemli parçalarından biridir. Astrolojide bir çok hesaplama, öngörü Yükselen Burç ve derecenize ve Yükselen Burcun yönetici gezegeni ve onun açılarına göre incelenir. Açıları ve bağlantıları önem taşır.

 

 

57 Yorum

Yorum yazmak için tıklayınız

Astroloji Eğitimi

 

Arşivler

Kategoriler

error: Content is protected !!