Astro Gündem AY Yeniay

17 Eylül 2020 Başak Burcunda Yeniay

17 EYLÜL 2020 BAŞAK BURCUNDA YENİAY

17 Eylül Perşembe günü Başak Burcunun 25 derecesinde bir YENİAY olacak.

Yeni Aylar başlangıç enerjisi taşırlar. Başak Burcu, sağlık, çalışma ve gündelik hayatımız ve işçiler, sendikalar ve sağlık sektörü çalışanları ile özellikle yakından ilgilidir. Dolayısı ile bu alanda bazı yeni gelişmeler ve düzenlemelere gidilmesi mümkün.

YeniAy ile Saturn’ün iyicil açısı emek verip üreten, istikrarlı ve disiplinli çalışan kişiler için başarı vadedebilir.

Yeniay haritasının Yükseleni Yay ve yöneticisi Jüpiter’in YeniAy yöneticisi Merkürle zorlayıcı açısı Sağlık konularında gerek pandemi gerekse farklı türden gelişebilecek bulaşıcı hastalıklara dikkat çekmekte. Özgürlüğümüzü ve sağlığı kısıtlama potansiyeli taşıyor. Abartıdan uzak durmak, dengeli davranmak, gerek sözlerimizde gerekse özgürlüğümüzde abartıdan kaçınmak koruyucu olacaktır. Hastalık ve pandemi konusunda yeni tip bir sorun da ortaya çıkabilir. Çıkan her ne ise Yeni Ay’ın bulunduğu sabit yıldız sebebi ile kronik hastalıklara dönüşme riski var.

Ayrıca YeniAy’ın gerçekleştiği 9. Ev; yabancılar, yabancılarla ticaret, seyahatler, Ordu, Akademik konular (Yüksek eğitim), Din ve Medya konuları ile ilgili durumlar ortaya çıkabileceğini göstermekte.

Ayrıca bankacılık alanında, teknolojik konular, dış borçlar, yabancı ülkelerle finansal ilişkiler, vergi borç, tarım, yeraltı zenginlikleri, madenlerle ilgili konularda bazı kararlar alınabilir ve ani gelişmeler yaşanabilir temkinli olmakta fayda var.

Yükselen Burcumuza Göre Olası Etkiler

Yükselen Koç Sağlıkla ilgili ihmal edilen konular varsa ilgilenmek durumunda kalmanız olası. Çalışma hayatınız ve gündelik rutininizde bazı yeni düzenlemeler, gelişmeler olabilir.

Yükselen Boğa Aşk, flört, risk almak, borsa ya da çocuklarla ilgili kararlar alırken objektif  ve mantıklı olmak gerekli. Aşırı risk almamak önemli.

Yükselen İkizler Ev, aile ilgili konularla ilgili yapılması gereken işlerin çözümüne yönelmek. Ebeveynlerle ilgili beklenmedik durumlar, sosyal çevreniz ile ilgili sıradışı konular gerçekleşebilir. Kazalara dikkat.

Yükselen Yengeç İletişimin artacağı bir dönem. Beklenen anlaşmalar, sözleşmelerde aksilikler çıkması olası. Stres yönetimi önemli.

Yükselen Aslan Maddi konularda epeydir beklenen gelişmeler yeni başlangıçlar olabilir. Sağlık konusu da dikkat edilesi.

Yükselen Başak İkili ilişkiler, bedensel ve bireysel konularda yeni süreçler.

Yükselen TERAZİ Kendi iç dünyanız ve gizli kalmış konular ve korkulara ilişkin yeni gelişmeler ve farkındalıklar olabilir. Sağlığa da dikkat.

Yükselen Akrep Sosyal çevreniz hareketlenebilir, iş hayatınız ve bunlardan doğan kazançlar konusunda yeni konular gündeme gelebilir.

Yükselen Yay Kariyer ile ilgili yeni gelişmeler, fırsatlar doğabilir. İşiniz ile ilgili konularda mücadelede abartıdan uzak olmak daha doğru olur. Çocuk, eğlence veya borsa tarzı riskli konularda temkinli olunmalı, abartıdan uzak durulmalı.

Yükselen Oğlak Yabancı ülkelerle ile ilgili konular ya da yüksek eğitim, yaşam felsefeniz gibi konularda yeni bir farkındalık ve/veya başlangıç olası.  Aile veya ev ile ilgili konularda masraflar artabilir.

Yükselen Kova Borç, kredi, vergi, prim, miras gibi konularda yeni gelişmeler olası. Yakın çevrenizle ve/veya seyahatlerde iletişimde sorunlara dikkat etmekte yarar var.

Yükselen Balık Ortaklık ya da evlilik gibi konularda yeni başlangıçlar, sosyal çevrenizde yeni gelişmeler mümkün. Çıkan masrafları abartmamaya dikkat.

ASTRODERKİ

 

 

Yorum yaz

Yorum yazmak için tıklayınız

Astroloji Eğitimi

 

Arşivler

Kategoriler

error: Content is protected !!