Astro Gündem astroderki astroloji ikizler Mars

Mars İkizler Bucunda

5 Mart 2021’de adı agresyon, kavga, savaş ve hareketle anılan Mars gezegeni İkizler Burcuna geçiyor.

23 Nisan’a kadar İkizler Mars’ını deneyimleyeceğiz. Eril enerji Mars’ı kadimler kötülükle eş değer görüp yangınlar, patlamalar, kazalar, saldırılar, yakıcı kesici aletler, cerrahın bıçağı olarak tanımlasalar da Mars aynı zamanda bizim yaşam enerjimiz, bağışıklık sistemimiz, vücudumuzdaki kanımız, cinsel güç, özgür irademiz …

İkizler Burcunda Mars’ı olanlar;

Oldukça işlek ve kıvrak bir zihin, çok konuşkan, fikrini açıklarken; meydan okuyan rekabetçi tavırlı, biraz iğneleyici olabilirler. El ve vücut koordinasyonları oldukça iyi, sürekli hareket halinde, oldukça meraklı, gazetecilik, satış ve pazarlama gibi konularda yetenekli olabilir. Çabuk sıkılma ihtimali yüksek kişilerdir. Çok hızlı hareket ettikleri için el ve kollarla ilgili kazalar geçirme olasılıkları yüksek, Akciğer ve solunum enfeksiyonlarına yatkın olabilirler.

Dolayısı ile Mars İKİZLER burcunda seyahat ederken;

Kişisel anlamda iletişimde hızlanıp güçlenebiliriz. Hız yaparken de yanlış yerlere, yanlış insanlara çatıp toslayabiliriz dikkat! Hız kaza yaptırır malum. Araç trafiğinde de dikkatli olalım. Aksiyon aldığımız konularda hız ve değişken doğa hakim olacağı için kalıcılık biraz zor olabilir ya da çabuk karar değiştirebiliriz de…

Dünya Astrolojisine göre her türlü ulaşım ve bilgi ağı konularına bir hız gelecek demektir. Dolayısı ile- eğitim, yazılı ve sözlü iletişim, yayıncılık, eğitim sistemleri, taşımacılık, transfer, seyahatler, okullar, gazetecilik ve internet gibi bilgi ağları, yayıncılık ile ilgili konular gündemde olacaktır. Ancak Mars’ın doğası aynı zamanda agresif. Bu sebeple de kötücül, kavgacı ya da kandırmaya yönelik bilgiler de ortalıkta cirit atacak, hız kazanacak.

Ülkemiz için Mars İkizler ne getirebilir

Ülke haritamızda Mars 12. Ev’e düşüyor. 12. Ev sağlık, şifahaneler, hastane, bakımevleri, hapishaneler gibi kapalı yerlerle ve kolektif bilinç, suç ve sırları, gizli gruplar, gizli düşmanlar, hibeler, kontrol ve moral kaybı, toplum dışına itilmişler, yoksullar, yardıma muhtaç olanlar, devlet sırları ve çok irade gösteremediğimiz durumlarla ilgilidir. Dolayısı ile hastalıklarda artış yaşanabilir. Suç ve suçlular ile gizli olaylarla ilgili konular gündeme gelebilir.

Nisan ayında Mars Neptün ve Merkür ile açı bağlantıları kuracak. Muhtemelen Nisanın 2. Haftasına girdiğimiz zaman hastalıklarda artış, ulaşım ve iletişimde sorunlar daha yoğun olacaktır.

AstroDerki

 

 

Yorum yaz

Yorum yazmak için tıklayınız

Astroloji Eğitimi

 

Arşivler

Kategoriler

error: Content is protected !!