Astro Gündem astroderki Haftalık Burç Analizi

Yükselen Burçlarda 4-10 Nisan Haftası

ÖNCELİKLE BELİRTMELİYİM Kİ HERKESİN YÜKSELEN DERECESİ FARKLI OLACAĞINDAN YORUMLAR HERKESE BİREBİR HİTAP ETMEYECEKTİR.

ANKARAYA GÖRE ÇIKARTILAN HARİTAYA GÖRE

YÜKSELEN KOÇLAR

4 Nisan 2021 Haftası

Koçlar için bu hafta Merkür’ünde Koç burcuna girmesiyle beraber Koçta gezegen toplaşması var.  6 Nisan Salı günü Koç burcundaki Venüs’ün iletişim, ticaret ve kısa seyahatler evinizdeki Mars ile iyicil bir açıda, isterseniz yakın arkadaşlar, kardeşler ya da ticari girişimlerde başarılı olmanızı destekler.

Cumadan itibaren hafta sonuna doğru, Mars 12. Evinizde gezinmeye başlayacak ve Mars’ın bu günlerde Balık burcundaki Neptün ile karesi sebebi ile yakın çevreniz ile iletişim ve ticarette sorunlar çıkma potansiyeli taşıyor. Bu süreçte sanatsal çalışmalar, düşünme veya meditasyona yönelmeniz daha doğru olur.

YÜKSELEN BOĞALAR

4 Nisan 2021 Haftası

6 Nisan Salı günü Koç’taki Venüs, para evinizdeki İkizler Mars’a iradi bir iyicil açı yapıyorsa da Venüs’ün sisli ve belirsiz yanılmayla ilişkili evden geliyor olmasına dikkat edin. Boğa burcu maddi değerlerle ilgili bir burçtur dilerseniz bu yeteneklerinizi çalıştırabilirsiniz. Bu hafta azimli ve sabırlı olmak size kazandırır

Cumadan itibaren haftanın sonuna doğru, sosyal çevreniz, hayalleriniz umutlarınız evinizde yer alacak Balık burcundaki Neptün’e İkizlerdeki Mars’ın karesi netleşiyor. İnsanlardan gelecek olumsuz etkilerle moralinizi bozmamaya çalışın kendi hedeflerinize odaklanın.

YÜKSELEN İKİZLER

4 Nisan 2021 Haftası

6 Nisan Salı günü, Koç burcundaki Koç Stelyumu, dolayısı ile Venüs, sosyal ilişkiler evinizde. Venüs yükselen burcunuzdaki Mars’a iyicil bir açı yapıyor. İkizlerin hareketli ve meraklı doğasını tetikleyen iyicil etkiler sizi mutlu edecektir, sosyal ortamlardaki flörtlere açık durumdasınız.

Cumadan itibaren haftanın sonuna doğru, fizik ve kişisel özelliklerinizle ilgili evinizdeki Mars’ın, eş, aile ve ebeveyn sebepli dikkat dağıtıcı konulara yol açması mümkün. Bilinmeyen konular, konuşmalar, kesinleşmemiş bilgiler sebebi ile dağılmamaya dikkat etmeye çalışın. Bu durum gelecekte alacağınız birçok karar için yol gösterici bir ışık olabilir.

YÜKSELEN YENGEÇ

4 Nisan 2021 Haftası

6 Nisan Salı günü Koç’taki Venüs, 12. Evinizdeki Mars’a 60 lık bir açı yapıyor. Bu açıyı yönetmenin elimizde olabildiğini bilmekte yarar var. Bu sebeple aslında 12. Ev, ne olduğunu çok göremediğimiz bir evdir, kontrol edemeyeceğimiz güçler yüzünden gizli işler bize zarar verebilir ama Venüsle olan bu iyicil açıyı gizli konuşmalar yerine, ilham alarak dekoraSyon ya da yaratıcılık gerektiren yerlerde kullanabilirsiniz. Yaratıcılık için çalıştırılabilirsiniz ya da gizli bilgileri, spritüel konuları araştırmak için kullanabilirsiniz. Tabi bu güzel açıyı gereksiz dedikodular için kullanamaya da özen gösterin.

Cumadan itibaren haftanın sonuna doğru, aynı Mars, Balık burcundaki Neptün’e kare yapıyor.  Haritanızın yüksek öğrenim, yabancılar, uzak seyahatler ve soyut ve felsefi düşünme evinizde yer alan Balık burcundaki Neptün/Mars karesi sebebi ile net olarak bilinmeyen konular, konuşmalar, kesinleşmemiş bilgiler, gelecekte alacağınız birçok karar için yol gösterici bir ışık bulabilirsiniz . Ama dağılmamaya dikkat etmeye çalışın.

YÜKSELEN ASLAN

4 Nisan 2021 Haftası

6 Nisan Salı günü maneviyat ve aydınlanma evinizde yer alan Koç’taki Venüs, sosyal çevre, arkadaşlık, topluluklar, gruplarla hareket etme evinizde yer alan İkizler’deki Mars’a iyicil bir iradi bir açı yapıyor. Bu sebeple eğer isterseniz sosyalleşir ve bugün, keyifli sosyal bağlantılar kurabilirsiniz. İnançlarınızı ve ideallerinizi paylaşan biriyle gönül bağı kurabilirsiniz. Bu ilişki anlamlı ve derin bir aşk ilişkisine de dönüşebilir.

Cuma gününden itibaren haftanın sonuna doğru, İkizler’deki Mars, sosyalleşme ile ilgili evde olsa da burası aynı zamanda teknoloji ve internet gibi ağlarla da ilgili  ve bankacılık ve finans evinizdeki  Balık  Neptün’e kare yapıyor. Neptün’ün belirsizliği gerçek bedeli gizleyebileceğinden İhtiyacınız olmayan pahalı şeyler alabilirsiniz dikkat!

 

YÜKSELEN BAŞAK

4 Nisan 2021 Haftası

6 Nisan Salı günü Koç’taki Venüs, finans, yatırımların sonucu, sigorta, prim, borç, banka, vergi ile ilişkili evinizden kariyer evinizde bulunan Mars’a iradi  bir açı yapıyor. Bugün emeklilik planlarınızı , borç ve kredilerinizi gözden geçirmeniz  mümkün ama birikimlerinizi savurmamaya özen gösterin.

Ayrıca bazılarınız için çalışma koşulları ya da sağlıkla ilgili zorlanmalara çözüm gelebilir.

Cuma gününden itibaren haftanın sonuna doğru statü evinizdeki Mars, ilişkiler, ortaklar evinizdeki Neptün’e kareyi keskinleştiriyor. Aile, kariyer ve ortaklık, evlilik gibi konularda zorlandığınız zamanlar olabilir.  Bu hafta aldığınız kararları, partner, ortak ve aile tarafından sorgulamanız mümkün.

YÜKSELEN TERAZİ

4 Nisan 2021 Haftası

6 Nisan Salı günü, sorumluluklarda artış var. Yükselen burç yöneticiniz Venüs Koç burcunda ve ilişkiler evinizde dolaşırken sözleşmeleriniz ve yasal anlaşmalarınız ile ilgili evinizde yer alan İkizler Mars arasındaki iradi açı sebebi ile bu konularda eyleme geçebilirsiniz. Dolayısı ile evlilik, düğün, ortaklık gibi aksiyonlar alabilirsiniz. Ayrıca evliyseniz de eşinizle satın alacağınız taşınmazlar hakkında konuşabilir ya da çocuk yapma gibi planlar içine girebilirsiniz.

Cuma gününden itibaren haftanın sonuna doğru, aynı Mars, günlük rutinleriniz, sağlık ve çalışma koşulları ile ilgili evinizde yer alan Neptün’e kare yapıyor. Neptün, planları ve yapıları çözüp dağıtma potansiyeli taşır kararsızlık verebileceği gibi hisleriniz güçlü ise nereye yönelmeniz gerektiğinin sinyallerini de verebilecek vizyonlara açık.

 

YÜKSELEN AKREP

4 Nisan 2021 Haftası

6 Nisan Salı günü, Koç burcundaki Venüs, gündelik rutinleriniz, sağlık ve çalışma koşullarınızla ilgili evden 8. Evdeki Mars’a iradi bir açı yapıyor. Bu hafta gündelik rutinlerinizde artış ve öncü girişimsel hareketler olabilir. Sosyalleşme artar, Ortaklı paralarla ilgili konularda da bir hareket mümkün, ancak hayır demeyi de bilmelisiniz.

Cuma gününden itibaren haftanın sonuna doğru eğlence, aşk, keyif, flört, sanat, spor ve çocuklar, yatırımlar evinizdeki Neptün’ün Mars’a karesi keskinleşiyor. Tutkulu enerjiler var. Bazılarınız bunu tutkulu aşk faaliyetleri ile ilgili alanda kullanabileceğiniz gibi bazılarınız, net olmayan borsa, yatırım, şans oyunları gibi alanlarda kullanmaya kalkabilir. Buradaki tutkuya dikkat etmekte fayda var. Sonuçta Neptün sislerle dolu, maddi konularda hata olasılığını verebilir.

YÜKSELEN YAY

4 Nisan 2021 Haftası

6 Nisan Salı günü, Koç burcundaki Venüs, eğlence, aşk , flört, sanat, spor ve çocuklar, yatırımlar ve keyif evinizden ilişkiler ve ortaklıklar evinizdeki Mars’a iradi iyicil bir açı yapıyor, çekici bulduğunuz kişilere ulaşmak ve ilişki başlatmak için iyi bir gün. Şayet zaten evliyseniz de keyfinize bakın güzel bir zaman dilimi.

Cuma gününden itibaren haftanın sonuna doğru, Mars, 4. evinizdeki Neptün’e kare yapıyor. Yaşadığınız evinizle ilgili su tesisat sorunları ortaya çıkabilir ve çözmeniz gerekir. Tabi bu yerleşim bazı duygularımızın taştığının da ifadesi olabilir dikkat…

YÜKSELEN OĞLAK

4 Nisan 2021 Haftası

6 Nisan Salı günü Koç’taki Venüs, eviniz , yuvanız, aileniz ile ilgili yerden gündelik rutinleriniz, çalışma koşulları ve sağlıkla ilgili evinize yerleşmiş İkizler Mars’ına iyicil bir iradi açı yapıyor. Evinizi rahat ve konforlu yapmak, gündelik yaşamınızı iyileştirmek adına girişimlerde bulunma ve para harcama isteğiniz olabilir.

Cuma gününden itibaren haftanın sonuna doğru, Mars, düşünme, anlaşma sözleşme, iletişim, evrak işleri, kardeşler, seyahatler evinizde yer alan Balık Neptün’e bir kare yapıyor. Neptün kafa karışıklığı yaratabilir önemli şeyleri yapmak için pek uygun zaman sayılmaz.

YÜKSELEN KOVA

4 Nisan 2021 Haftası

6 Nisan Salı günü, Venüs, iletişim, düşünme , yakın çevre, kardeşler, evrak işleri ile ilgili evinizden eğlence, aşk , flört, romantizm, keyif, sanat, spor, çocuklar ve yatırımlar evinizde gezinen İkizler Mars’ına iradi bir açı yapıyor. Bugün, biriyle bir konuşma sırasında aşık olduğunuzu fark edebilirsiniz, yakın çevrenizle eğlenceli zaman dilimi geçirebilirsiniz.

Cuma gününden itibaren haftanın sonuna doğru, aynı Mars, maddi ve manevi değerler evinizdeki Neptün’e bir kare yapıyor.  Neptün’ün Mars’ın etkisini çözen dağıtan etkisine dikkat etmekte yarar var. Özellikle yatırımda ve şans oyunlarında yanılmamaya dikkat. Ya da eğlenceye yapılan harcamalara sınır koymaya da gayret lazım.

 

YÜKSELEN BALIK

4 Nisan 2021 Haftası

6 Nisan Salı günü, Koç burcundaki Venüs, para ve manevi değerler evinizden, aile ve yuvayla ilgili evinizdeki Mars’a iradi bir açı yapıyor. Bugün, ev arıyor olabilirsiniz, hayallerinizdeki evi elde etmek için, yaratıcı fikirlere odaklanmak için iyi bir gün diyebiliriz.

Cuma gününden itibaren haftanın sonuna doğru, 4. Evinizdeki İkizler Mars, Yükselen burcunuz Balık’ta yer alan Neptün’e kare yapıyor. Neptün işin içinde olunca kişi hayalleri ve vizyonları ile gerçekler arasında kalabilir elbette.  Ama bugünü eyleme geçmek, para harcamak yerine hayallerinizi gözden geçirmek ve ilham almak için kullanabilirsiniz.

AstroDerki

Astroloji Eğitimi

 

Arşivler

Kategoriler

error: Content is protected !!