Astro Gündem astroderki astroloji Merkür Retroları

Merkür Retrosu Başladı

Merkür Retroya girerken gölgeli günler başladı!

Kova burcunda 30 Ocak 21 Şubat tarihleri arasında gerileyecek olan Merkür, retroya giriş ve çıkış dönemlerinde +3/-3 gün daha da problematik olabiliyor.

Çoğunuzun bildiği gibi Merkür’ün bu dönemleri, özellikle iletişim ve teknolojiyle ilgili sorunlar yaratıyor. Özellikle haritasında Merkür’ü düz olanlar için kafalar karışık olur. Retro ve Durak Merkürler zaten duruma hayatları boyu aşina…

İletişim kazaları yaşamamız mümkün ve yeni elektronik ürünler almak, yeni bir işe başlamak, yeni kararlar alıp hemen uygulamaya koymak, yeni bir ilişkiye başlamak için pek uygun zamanlar değil.

Merkür retrosu bu kez Kova burcunda; özellikle bilim ve teknolojiyle ilgili kafa karıştırıcı durumlar, sorunlar gözleyebiliriz. Bende internet sorunları başladı bile… Bu paylaşımı yapabilmek için 32 takla attım.

Ayrıca eskiden gündeminizde olan ya da Retro Merkür döneminde karşınıza çıkmış konular, ilişkiler, iş fırsatları ve veya geçmişte sonuçlanmamış üstü örtülü düşmanlıklar çözüm bekler vaziyette kucağınıza düşebilir. Eski arkadaşlar, geçmişe dair konular önünüze yeniden gelebilir. Hatta eski sevgililerden geri dönen olursa itibar etmeyiniz.

Yeni başlangıçları önermeyiz Merkür’ün bu pozisyonlarında. Özellikle anlaşmalar, sözleşmeler, elektronik iletişim gereçleri, araba alımı, emlak alımı gibi yeni gündemleriniz varsa ve mümkünse 26 Şubattan önce yapmamak akıllıca olabilir. Bu 1 aylık süreci düşünüp plan yaparak, nerede ne yaptık sonuçları ne oldu diye özeleştiri yaparak geçirmek daha yararlı.

AstroDerki

 

Yorum yaz

Yorum yazmak için tıklayınız

Astroloji Eğitimi

 

Arşivler

Kategoriler

error: Content is protected !!