Astro Gündem Merkür yükselen koç balık boğa ikizler yengeç aslan başak terazi akrep yay oğlak kova burçları ve dolunay etkisi

Merkür Terazi Burcunda

Merkür Terazi Burcunda

İletişim gezegeni Merkür, 30 Ağustos’ta havanın öncü  burcu Terazi’ye geçiyor.
Mantık, İletişim, akıl, ticaret, aktarım, seyahat ve gençler, bilgi ile ilişkili konuları temsil eden nötr gezegen Merkür; uyum, denge, estetik, ortaklıklar, adalet ve ikili ilişkilerle ilgili Terazi Burcunun doğasını alacak.
Merkür Terazide Nasıl Olur
Merkür hava elementinde daha esnek, uyum ve anlaşmadan yanadır.
Adil davranışa yatkındır
Anlaşmazlıkları çözer ve arabuluculuk yaptırır
İletişim dilimiz daha zarif ve diplomatiktir
Merkür Terazide uyum arayışındadır ama ufak bir uyumsuzlukta dengesi çabuk bozulur ve karşıt burcu Koç gibi davranabilir. Bu sebeple iletişim ve ilişki sorunlarını da sık duyabiliriz

Bu Süreçte Gündeme Gelebilecek Konular
Kadın ve düşünce hakları, sosyal adalet
Politikacılar, uluslararası ticaret
Ticaret, havaalanları, ticari limanlar
Lojistik
Diplomasi ve diplomatlar
Sanat, sanatçılar
Ünlü kişiler ve kurumlar, markalar
Sosyal medya ( özellikle influencerlar ve instagram)
Ortaklı firmalar ve yöneticileri
Güzellik salonları
Eğlence sektörü, partiler, toplantılar

  • Bu hafta Neptün Mars karşıtlığı nedeni ile her türlü alış veriş ve önemli anlaşma, sözleşme ve sağlık konularında dikkat edilmeli.
  • Terazi Venüs’ün Balık Neptün ile antisyasal kavuşumunu da gözönüne alınca 2 Eylül ile 10 Eylül aralığında dikkati daha da azami tutmakta yarar var.
  • Merkür çocuklar, gençler ve eğitim ile de ilgili olduğundan Merkür’ün Durak ve Retro pozisyonuna geçişi ile eğitim öğretim ile ilgili konularda geri adım atılması söz konusu olabilir.

Bu Hafta Sizi Nasıl Etkileyebilir

Yükselen Koç
Yeni anlaşmalar ortaklıklar gündeme gelebilir.
Bağışıklık sisteminize ve bağırsaklarınıza dikkat edin.

Yükselen Boğa
İş anlaşmaları, sözleşmeler gündemde. Hayatınızdaki konulara dair beklentiler istediğiniz gibi olmayabilir. Realist olmak da zorlanabilirsiniz.

Yükselen İkizler
Kariyer ve ev, aile konusunda zorlanmak mümkün. Tedirgin ve önünüzü görmekte zorlanmanız olası. Yatırım veya hobileriniz ile ilgili yeni bir başlangıç olası. Ama yatırım ve vaatlere dikkat kandırılmayın.

 

Yükselen Yengeç
Ev alım satımı, iletişim cihazları alımı ihtimali var. İmza gerektiren işlerinizde veya uzun seyahatler, kurs ve eğitim konularında pürüzler çıkabilir.
Yükselen Aslan
Parasal konularda dikkatte yarar var, bir bilene danışınki kayıplar yaşamayın. Zira Neptün Mars karşıtlığı değerler aksınızda. Eğitime başlamak için uygun bir hafta. Yayıncılık ve internetle ilgili konulara da faydalı bir yerleşim var.
Yükselen Başak
İlişkiler ve ortaklılar evinizde yanılgılar mümkün temkinde yarar var. Parasal konularda ve ilişkilerde koşullar değişken.

Yükselen Terazi
Seyahatler ve eğitimler için size uygun bir dönem. İletişim becerilerinizi kullanabileceğiniz bir dönem. Ancak ikili ilişkilere, sağlığa ve dikkat. çalışma hayatınızda yanılgılara açıksınız biraz
Yükselen Akrep
Bu hafta fikirsel çatışma yaşamanız mümkün. Arkadan dönen faaliyetler olabilir. Bu sebeple biraz içe dönüp sevdiklerinizle vakit geçirmeye çalışın, meditatif olun. Topluluklar, gruplarla ilişkide ve kariyerden kazanç konusunda dikkatli olun
Yükselen Yay
Sosyal ortamınızda, üye olduğunuz grup ya da arkadaşlar arasında arabulucu olabilirsiniz. Evinizde ve kariyerinizde yanılgıya neden olacak durumlar, ebeveyn sağlığı veya ev hijyeni sorunlarına dikkat

Yükselen Oğlak
Kariyerinizde yeni anlaşmalar mümkün ama kararsız kalabilirsiniz. Seyahatte veya yakın çevrenizle ( kardeş, yakın arkadaş, akrabalar) hayal ettiğiniz koşullar mümkün olmayabilir
Yükselen Kova
Borç alacak konusunda gerçekçi adım atamayabilirsiniz dikkat edin yanılgı ve zarar mümkün. Seyahat, eğitim, yayıncılık ve tanıtım konuları için iyi etkiler var.
Yükselen Balık
İlişkiler ve ortaklıklarla ilgili konularda yanılgılar mümkün. Parasal konularda karar verme zorlukları olabilir. Aile, ev, ebeveyn ve kariyer konularında risklere açık olabilirsiniz.

Gök yüzü nasıl olursa olsun yüksek idrak ve farkındalıkla yönettiğimiz bir hayatımız olması dileği ile

AstroDerki

Astroloji Eğitimi

 

Arşivler

Kategoriler

error: Content is protected !!