Astro Gündem astroderki Astroloji Öğreniyorum Venüs

Venüs Yay Burcunda

Bugün 7 Ekim  saat 14:21 de  Venüs Yay Burcuna girdi ve 5 Kasım’a kadar burada bulunacak.

Venüs’ümüz; nasıl değer verir, nasıl severiz, nasıl değer buluruz, nelerden ve nasıl hoşlanırız, yaratıcılık, sanat ve estetik değerimiz nasıl gibi sorulara cevap verir.

Yay burcu astrolojide, iyimserlik, hoşgörü, macera, özgürlük, sınırları ve kendini aşmak, abartı, sentez bilgi, felsefe, fanatizm, risk almakla ilgilidir.

AŞKI, ilişkileri, maddi manevi değeri, sevgiyi sembolize eden Venüs, Yay burcu özellikleri ile sahnede olursa 

✨küçük şeylerden bile mutlu olabiliriz.

✨Dini, felsefi ve yabancı kültürlerle ilgili konularla ilgilenmekten zevk alabiliriz. Bu konularla ilgili seyahatler yapmaktan zevk alırız

✨ Finansal açıdan bakarsak; çok para harcayabiliriz. Özellikle eğitim, kurs ve seyahatler, hediyeler vs için.

✨ İkili ilişkilerde iyimserlik hâkim olur  ya da ikili ilişkilerde daha hoşgörülü ve esnek olmamızı gerektirecek durumlar olabilir.

✨Bize göre yabancı etnik ya da kültürden kişilerden etkilenme enerjisi barındırır

✨İlişki başlatma hevesimiz çok olur. Ancak bağımsızlığından ödün vermek de istemeyiz. Böyle hissedebileceğimiz gibi bu tarz kişilerle karşılaşmamız olasılığı da mevcuttur.

✨ Flörtlerde abartı verebileceğinden sayıyı da abartan kişiler olacaktır

✨ Partnerimiz yoksa ya seyahatlerde ve ilgili alanlarda ya da eğitim, kültürel mekanlarda karşılaşma olasılığımı mevcut olabilir.

✨ Bu dönem, yeni ya da zaten var olan ilişkilerimizde özgürlükler önem kazanır. Kısıtlamalar olursa sevdiğiniz ile aranız açılabilir.

  • 13- 15 Ekim civarında Satürn ile iyicil bir kontağı var. Venüs’yen konularda kalıcı işleri destekler nitelikte.
  • 19-21 Ekim civarında Merkür’le iyicil bir kontağı varsa da Merkür durak pozisyonunda. Bu sebeple önemli konular için uygun değil.
  • 21- 30 Ekim arasında Jüpiter’le iyicil bir kontağı varsa da Neptün ile sert açıda, Uranüs ile de ani durumlara açık yerleşimde. Bu sebeple sevgi ve para konularında yanılgılara, kanma ve kandırmalara açık. Ayrıca, güzellik ve estetik açısından majör değişikliklere de uygun değil.

Ne ekersek onu biçeriz. Bu sebeple gökyüzü nasıl olursa olsun, yönetme farkındalığı yüksek ruhlarda olmamız umuduyla sevginiz bol olsun…

AstroDerki

Yorum yaz

Yorum yazmak için tıklayınız

Astroloji Eğitimi

 

Arşivler

Kategoriler

error: Content is protected !!