akrep Astro Gündem Astroloji Öğreniyorum Mars

Mars Akrep Burcunda

30 Ekim -13 Aralık 2021 arsında Mars Akrep Burcunda Seyredecek.

Mars, akrep burcunun yönetici gezegeni, dolaysısı ile en güçlü olduğu yerde olacak.

Astrolojide Mars; en çok enerji sarf edilen alanları işaret eder. Gökyüzündeki malefik gezegenlerden biri olarak adlandırılan Mars; fiziksel enerji, hız, öfke, savaş, cesaret, rekabet, düşmanlık, ateşli silahlar, cinayet, tutku, dürtü, cinsellik, kas ve cerrahın bıçağı gibi anlamlar taşır.

MARS Akrep burcunda yönetici olduğu için kendisini çok güçlü  ve tüm performansı ile ortaya koyacaktır.

Koçtaki gibi aceleci ve açıktan değil, gizlice hareket edip, soğuk kanlı ve planlı olacak, savaşı kazanmak için her yolu mubah sayacaktır.

Mars Akrep transiti kişisel haritalarımızda hangi evde ve hangi gezegenlerle bağlantı kuruyor ise aksiyonumuz ve mücadelemiz o konularda olur.

Akrep burcu; yeraltı dünyası, gizlilik, derin araştırma, casusluk, dedektiflik, şüphe, tutku, takıntı ve kıskançlık, manüplasyon, derin psikolojik ve seksüel konular, psikoloji, psikoterapi, ruhsal güç, maji, arınma, temizlenme, güç savaşları, ölüp ölüp dirilmek, üreme organları ve hastalıkları, taciz ve tecavüzler, yeraltı kaynakları; madenler, petrol, çürüme, morg görevlileri ile ilgilidir.

Mars, Akrep döneminde

 • Hedefe ulaşıp güç kazanmak için bir plan dahilinde sabırla mücadele edilecektir. Ancak abartılı ve takıntılı olmamaya özen göstermeliyiz.
 • Her şeyi kontrol etmeye çalışabiliriz. Bunu aşırı abartıp pilimizi tüketmeyelim
 • Psikolojik terapi ve ruhsal şifa desteği almak, arınma çalışmaları yapmak için idealdir
 • Gizlilik içinde, sabırla zamanını bekleyen ve intikam soğuk yenen yemektir tarzı davranışlar görülecektir.
 • Gizemli, okült konulara ilgi artar, ilgilenmeyenler bile ilgi duymaya başlayabilir.
 • Gizli kalmış, saklı konular da gündeme gelebilir.
 • Akrep’in doğasındaki ölüm temasını bu süreçte çok duyabiliriz ve hatta gizli kalmış cinayetlerin failleri de bulunabilir.
 • Seksüel konularda gizli kalmış skandallar duyabiliriz
 • Libido ve tutku artışıyla love’lanayım derken banlanmayın Dikkat!
 • Özellikle coğrafyamızda ya benimsin ya kara toprağın şeklindeki yaklaşımlara rastlama olasılığı artar.
 • Petrol gibi yeraltı kaynakları ile ilgili mücadeleler olabileceği gibi maden kazaları, depremler, petro kimya ile ilgili kazalar, zehirlenme vakalarına şahit olma olasılığı var. ️Geçmiş Akrep Boğa aksı tutulmalarında da benzer olaylar yaşanmış maalesef.

Ülkemiz Akrep Stelyumlu.

Bu sebeple bizim açımızdan oldukça etkileyici bir süreç. Özellikle 4 Kasım Yeniayı ile ve ardından 19 Kasım Ay tutulması ile birlikte Kasım Ayı oldukça aktif. Diplomatlar, çocuklar, gençler ve kadınlarımız, yatırımlar, spekülatif konular, borsa, borçlar, bankacılık düzenleme, vergiler ve yeraltı dünyasına dair gizli para ilişkileri vb gündemde olacağa benzer. Detay için aşağıdaki linkleri okuyabilirsiniz.

AstroDerki

Akrep Yeniayı

Akrep Ay Tutulması 

Yorum yaz

Yorum yazmak için tıklayınız

Astroloji Eğitimi

 

Arşivler

Kategoriler

error: Content is protected !!