Astro Gündem astroderki astroloji Astroloji Öğreniyorum

Merkür Akrep Burcunda

Her türlü iletişim, haberleşme iletişim cihazları, akıl ve akıl yürütme biçimini, anlaşma, sözleşme ve elektronikleri, virüs, bakteri ve mantarları sembolize eden Merkür 24 Kasım’a kadar Akrep burcunda..
♏Dolayısı ile iletişimimiz, aklımız, fikir ve karar verme mekanizmamız Akrepsi olacak.
♏Akrep şüphe eder ve dedektif gibi dibine kadar araştırır. Duyduğu bilgi doğru mu diye derin araştırmalara girer.
♏ Akrep Merkür, ketumdur, ser verir sır vermez. Kendimiz hakkında ketumken, başkalarınınkini merak edip araştıracağız 🤣
♏Bu dönem gizli kalmış her türlü şey açığa çıkabilir.
♏Akrep Merkür dönemi paranormal konular, okült ve gizli konular, parasal, maji ve cinsel konulara ilgi ve araştırma artar.
♏ Keskin zeka verir. Akrep sezgiseldir. Akılla sezginin birleşimidir. Demekki araştırırken sezgilerimizi de kullanacağız.
♏Akrep burcu sabit burç. Dolayısı ile fikrimiz de sabit olabilir. Kolay fikir değiştiremeyiz.
♏Bilim adamları için Merkür Akrep iyidir; derin araştırır ve sezgilerini kullanarak buluşlara imza atabilirler. İlk keşiflerle ilgili Kova burcuna da antisya. Ayrıca Merkür Akrep,kimyagerler, avukatlar, dedektifler, düşünürler, eleştirmenler, yazarlar, danışmanlar için de iyidir. Bu mesleklerle ilgili haberler de duyabiliriz bu ara.
♏Krizi fırsata çevirebilen akıl verebilir. Krizden fırsat doğuranlar olacaktır.
♏Akrep Merkürü ikili iletişimde karşıdaki kişinin zayıf taraflarını sezip ve hatta bilerek kişiyi zayıf noktasından vurabilir ya da maniple edip istediği tarafa çekebilir.
♏ Akrepte Merkür kinci olabilir, hayatta unutmaz. Öç alma, kin ve nefret duyguları ile sivri ve zehirli dil kullanabilir. Dili ile sokar derler ya hani işte böyle bişey. Dilimize sahip çıkalım
♏Merkür Akrep dönemi takıntılar, şüphe ve paranoya daha çok ortaya çıkabilir. Bir konuya aşırı takıntı geliştirebiliriz. Takıntılar insani yoran, karşımızdakini de bezdiren şeylerdir. Makul olmaya çalışalım..

AstroDerki

Yorum yaz

Yorum yazmak için tıklayınız

Astroloji Eğitimi

 

Arşivler

Kategoriler

error: Content is protected !!