akrep Astro Gündem astroderki astroloji Astroloji Öğreniyorum Yeniay yükselen koç balık boğa ikizler yengeç aslan başak terazi akrep yay oğlak kova burçları ve dolunay etkisi

5 Kasım Akrep Yeniayı

5 Kasım’da Akrep Burcunun 12 derecesinde bir yeniay olacak.

Akrep, üç arketiple temsil edilen birkaç burçtan biridir; Akrep, Kartal ve Anka kuşu. Bu Akrep Yeniayının altında, kendi hayatımızda geçirdiğimiz Akrep’ten Kartal’a dönüşüm yatmaktadır. Dönüşüm zor bir süreçtir. Kimse durduk yere lay lay lom küllerinden doğmaz.

Öte yandan yeniaylar yeni başlangıçları başlatma enerjisi taşırlar. Eğer kendimizi sıkışmış ve durgun hissettiğimiz noktalar varsa durgunluğun sebebini saptayıp ondan kurtulabilir, yeni bir başlangıç yapabiliriz.

Akrep burcu, hayatı anlamak adına derin araştırmaya sevk eder. Ruhsal ve bedensel açıdan yenilenmek, ruhsal şifacılık, toksin atmak, derin temizlik ve cinsellik, tutku, şüphe, para, vergi, manüplasyon, hırs odaklı güç mücadelesi, hayatta kalma ve krizle başa çıkma konuları akrep burcunun kalemidir. Öte yandan, zehirler, atıklar, çöpler, kanalizasyon sistemleri, petrol gibi maddeler ve mafyatik konular da Akrep burcunun doğasından kabul edilir. Bu sebeple Yeniay, bu konularla ilişkili yeni gündemler yaşatacaktır.

Sağlık olarak; üreme ve boşaltım sistemi organları, safra kesesi gibi sağlık sorunları ile ilişkili durumlar mümkün.  Bazılarımız için de cerrahi operasyonlar olasılık dahilindedir.

Kişisel haritalarınızda

Akrep burcu hangi evinizde ise hangi ev ve gezegenlerle bağlantılıysa, etkiler o ev konuları üzerinden gelecektir.

Akrep-Boğa ve Aslan-Kova aksının 8- 15 derecelerinde gezegenleri ya da önemli yerleşimleri olan kişiler bu yeniaydan sert etkiler alabilecekler.

Oğlak, Başak ve Balık, Yengeç burçlarının 8- 15 derecelerinde gezegenleri ya da önemli yerleşimleri olan kişiler bu yeniaydan iyicil etkiler alabilme olasılığı taşımaktalar.

Ancak kişisel haritalarımızın diğer kombinasyonları durumu olumlu ya da olumsuz manada değiştirebilir.

Yeniay Ülkemizin 5. Evinde Gerçekleşecek.

Türkiye’nin doğum günü 29 Ekim, yeni yılın Solar Döngüsü de 28 Ekim 14.36 da başlıyor. Türkiye yıllık Profeksiyonda 2. Evini yaşarken, Solar Returnde 10. Evini yaşayacak. SR yükselen yöneticisi de 12. Evde. Yine Solar Return Ay da 5. Evde ve 8. Evdeki Güneşe kare.

Sadece bunlar bile konuların temelini bize gösteriyor. Yani detaya girmeden özetlersek;  ülke yöneticileri, para, bankacılık, vergi ve borçlar, borsa, riskli yatırımlar ve diplomatlar, ünlü simalar, gençler, çocuklar ve kadınlar ile yasa dışı konularda haberler duymamız söz konusu.

Ülkemizin Progres haritasında Ay Balsamikten 15 Şubat gibi YeniAy fazına geçecek ve yeni bir sayfa açmak için atağa geçecek. Elbet 1 günde olmaz ama değişim geliyorum diyor…

5 Kasım’da Akrep Yeniayı 5. evimizdeyken Yeniay haritasının yükseleni de Aslan burcu. Aslan yöneticiler, ünlüler, sanatçılar ve  lüks eşyalarla, altın ve değerli mücevherlerle ilgilidir.

✨Bu sebeple, bu konularda yapılan  harcamalar ya da yöneticilerle ilgili durumlar ortaya çıkabilir. Bu alanda uygulanan vergi konuları da gündeme gelebilir.

✨Paramızın değer kaybı sebebi ile büyük yatırımsal riskler almamak, borçlanmamak yerinde olur.

✨Elektrik, Doğalgaz, su gibi enerji  kaynaklarının fiyatlarında artış olasılığı yüksek.

✨Emlak ve gayrimenkul konularında yasal düzenlemeler bekleyebiliriz..

✨ Salgına yönelik ilaç ve aşı konularında gelişmeler olabilir.

✨Zehirli atık sızıntıları, petrol kaynakları ile ilgili konular gündeme gelebilir.

✨Toprak hareketleri, depremsel aktiviteler de olası.

AstroDerki

Yorum yaz

Yorum yazmak için tıklayınız

Astroloji Eğitimi

 

Arşivler

Kategoriler

error: Content is protected !!