Astro Gündem astroderki astroloji Astroloji Öğreniyorum evlilik göstergeleri

Evlilik ve İlişki Göstergeleri

Evlilik ve İlişki Göstergeleri

Bireylerin evlilik potansiyelleri hakkında fikir oluşturabilmemiz için doğum haritalarında bakabileceğimiz bir çok veri bulunmakta.

✅Evlilik ve Ortaklıklar Evimiz Olan 7. Evimizdeki Gezegenler,
✅O evin girişindeki Burç ve yöneticisinin durumu
✅ Bu gezegenlerin açıları, retro olup olmayışı, gücü gibi bilgiler, bize az çok ilişki potansiyeli hakkında fikir verir.
🔆 7. Evimizi kesen şayet değişken burç dediğimiz Balık, Başak, İkizler ve Yay burçlarından biri ile başlıyorsa ilk sevgili ya da eşle ömrümüzü tamamlamayabiliriz. Birkaç deneme yapma potansiyeli mevcut olur.
🔆 Ay ya da juno gibi göstergeler de değişken burçtaysa bu ihtimalimiz daha da kuvvetlenir.
🔆7. Evin yöneticisi, şayet retroysa bu ihtimal daha da artar. Malum Retrolar bir şeyi tek seferde tamamlamaz . En azından bir kez daha üstünden geçer.
🔆 Gösterge gezegen veya gezegenler ( bazen bir evin 2 yöneticisi olabilir) diğer gezegenlerle kare, karşıt, 150 gibi açılar yapıyorsa, ilişkiyi yürütürken karşımıza çıkacak zorlayıcı olayları ve kişileri görürüz.

⚠️ Ayrıca Birlikteliği Yaşama Şeklimizi de 7. Evdeki Gezegenlerden Tahmin edebiliriz.

7. Evde bulunan Gezegenler ve Anlamlarına Bakalım 

✅ Güneş varsa: Güneş kimliğini, gücünü, kendini ifade ettiği yeri gösterir. Bu sebeple Eş odaklı evlilik
✅Ay varsa : Evlilik / ortaklık ihtiyacımız vardır. Duyguları kontrol etmekte zorlanma. Bazen de aynı eşle 2 kez evlenmeyi verebilir.
✅Merkür varsa: Zihinsel olarak güçlü kişilerle olma, iletişim ve arkadaşlık odaklı ilişkileri
✅Venüs: Mükemmel uyumu arar, yan yana olmak ister, sevildiğini hissetmek ister
✅Mars: Fiziksel çekimin yanı sıra çatışmacı ve yarışmacı bir ilişki yaklaşımı
✅Jüpiter varsa: Kişi ilişkiler vasıtasıyla genişleyeceğinden bol partner ya da varlıklı partner verebilir. Eş filozof, dindar, öğretmen, gru ya da düşünür olabilir.
✅Satürn varsa: Sorun ya da sorumluluk olarak görebilir partneri. Hesaplı mantıklı geç yaşta ya da yaş farkı olan evlilik olabilir
✅Kiron varsa: yara saran ya da yara açan partner veya evlilik terapisti tarzında bir evlilik olabilir
✅Uranüs varsa : Topluma göre sıradışı evlilik, imzasız birliktelik veya ayrı şehir, ayrı ülke ,yatak veya odalarda süren evlilik.
✅Neptün varsa: Hayalindeki partneri veya aslında var ama olmayan eşi, bazen de aldanmayı verebilir. Kişi evli mi değil mi anlayamadığı ilişki içinde olabilir.
✅Plüton varsa: Partner baskıcı, dönüştürücü, zorlayıcı olabileceği gibi takıntılı bir ilişkiyi de sunabilir. Yada partner asker, polis vb güç ile ilgili mesleklere sahiptir.

Ayrıca kişilerin evlilikten ne beklediğini gösteren göstergeler de mevcut. Ayrıca, ruh eşi, toprak eşi, karmik eş, ruhsal eş, ruh ikizi gibi kavramları da eklersek bu konu yaz yaz bitmez. Bir postta tüm bunları anlatmam elbette güç.

Sizin için bu konu çok önemliyse ister tekil ister çift olun ilişki potansiyelleriniz ve evlilikten tarafların beklentilerinin incelenmesi için ilişki analizine başvurmanız daha doğru olur. Zira burada uzun uzun anlatmam imkansız. Çünkü ikili ilişki analizi/potansiyelleri Astrolojide bir uzmanlık alanı ve en az 2 şer saatten 16 derslik bir konu. Size sadece ortalama bilgi edinebileceğiniz bilgiler vermeye çalıştım. Umarım az da olsa faydalı olur.

Aşağıdaki görsellerden de bakarak biraz daha anlama şansı bulabilirsiniz. (İnstagram hesabımda paylaştığım postlardan )

Şansınız bol ve daim olsun.

Joanne Woodward ile ilgili olarak eklme yapacak olursam;  kendisini eşine adadığına dair göstergelere da sahip.

AstroDerki

Astroloji Eğitimi

 

Arşivler

Kategoriler

error: Content is protected !!