Astro Gündem astroderki astroloji Mars Türkiye ve Dünya

Ağustosta Mars İkizlere Girip 6 Ay Kalacak

Ağustosta Mars İkizlere Girip 6 Ay Kalacak

Ocak ayında küçük bir not almıştım. Eşimin ameliyatı nedeni ile uzun uzun inceleyemedim. Ama notlarda uykuya yatmasına da gönlüm razı gelmedi.

20 Ağustosta İkizler burcuna girecek olan MARS 6 Ay İkizler burcunda olacak. Duraktı, retroydu derken Mars İkizler ülkemizin Halkını temsil eden Ay ikizler üzerinde gidip gelecek. Dilerim Kazakistan benzeri olaylar gündeme gelmez!
Mars, Ekimin son haftası durak ve retroya başlayacak. Mars duraktayken Ülkemizin Güneşi üstünde bir Güneş tutulması olacak. 8 Kasımda da Ülkemizin 11. Evinde Ay tutulması olacak. Meclisimiz ile ilgili konular gündeme gelebilir. Durdurulamayan gergin hareketler de olabilir bu dönem. Bir sonlanma var sanki.

Aralığın son haftası ve Ocak 2023 ün ilk haftası Mars Aldebaran sabiti üzerindeyken retrodan çıkmak üzere duraklayacak. Ve ülkemizin askerini , gençlerini, spekülasyon , borsa vb konularını temsil eden Mars terazi ile kontak yapacak. Aldebaran bedelli bir yıldızdır. Adil ve etik davranışları ödüllendirirken aksi durumdaki komutan veya yöneticilere düşüş yaşatır.

Bu esnada Merkür de Oğlak burcunda retro ve Mars ile uranyen bir açı yapıyor. Beklenmedik geçmişten gelen konular gündeme gelebilir.
Ayrıca, 2023 ortalarında Şiron döngümüzün kavuşum dönemleri yaşanmaya başlıyor. Ülkemiz geçmiş Şiron Şiron kavuşumu yaşadığında Kıbrıs Savaşı yaşamış.

Yaradan sonumuzu hayretsin.

AstroDerki

Astroloji Eğitimi

 

Arşivler

Kategoriler

error: Content is protected !!