Astro Gündem astroderki astroloji Güneş ikizler Uncategorized

Güneş İkizler Burcunda

– [ ] Boğa burcunun istikrar, refah ve güven arayışı ile geçen 1 ayın ardından Bugün itibari ile (21 Mayıs) Güneş İkizler Burcuna geçti.
– [ ] İkizler Burcunun okült anlamı ile ilgili ayrı bir post yayınlayacağım. Şimdi ikizler burcunun genel hatlarına bakalım.

♊️Herkesin doğum haritasında İkizler burcu bir eve düşer. Hangi evdeyse o evin konularında 1 ay boyunca yenilikler, gelişmeler, farkındalıklar olabilir. Örneğin ülkemiz halkını temsil eden Ay, ikizler 12. Evde son derecede. Gizli konulara merak yüksek. Aldatma/ aldatılma potansiyeli yüksek, aynı zamanda spritüel konulara meraklı ve yatkın, fikirlerini duygu ve düşüncelerini gerektiği gibi açık açık ifade edemeyen bir yapıda.
♊️İkizler burcu değişken, zeki, çevresine kolay uyum sağlayan, farklı kültürlere açık, hareketlidir.
♊️ Pratik ve kestirme çözümler bulma özelliği vardır.
♊️Meraklı yapısı ile bir çok konuda bilgi edinmek ister. Bu yüzden derinlere inmeye fırsat bulamayabilir. Bildiğini, öğrendiğini aktarmak ister.
♊️İkizleri nasıl kullandığımız biraz bizim seçimimiz ve ruhumuzun idrak tarzına kalmış. Eğitim ve bilgiyi farketmek, aramak bazen de hafif konulardan konuşmak, dedikodu dünyasına dalmak mümkün.
♊️Ruh hali çabuk değişir.
♊️Sık mekan değişikliği tam ikizlere uygun bir yapıdır
♊️ Ticaret, satış,tanıtım, pazarlamaya yatkındır.

Bir ay boyunca
♊️İkizler burcunun yöneticisi Merkür bugünlerde retro. Bu sebeple ikizleri temsil eden konularda eski, önceki konular, arkadaşlar, işler gündeme gelecektir diye düşünebiliriz.
♊️İletişim ve sosyalleşme artar.
♊️Seyahatler, yolculuklar artar
♊️Zihin trafiği hızlanır. Eğitim ve kurslarla daha fazla ilgilenilir, eğitim, kitap okuma, bilgi araştırmak istenir.
♊️Yeni insanlar, yeni yerler keşfedilebilir. Ama Merkür retrosu nedeni ile eski konularda yeni şeyler keşfedilebilir.
☀️İkizler vücutta ciğerleri, eller ve kolları temsil eder. Siinirlerimizle de ilgilidir. Sinirsel gerginlikler yaşanabilir. Üst solunum yolu rahatsızlığı, sinüzit, faranjit, laranjit, astım ve allerjisi olanlarda nüksler olabilir.

AstroDerki

Yorum yaz

Yorum yazmak için tıklayınız

Astroloji Eğitimi

 

Arşivler

Kategoriler

error: Content is protected !!