Araştırma Yazıları Astro Gündem astroderki astroloji Astroloji Öğreniyorum Astrolojide Öngörü Teknikleri Minör Progres Türkiye Uncategorized

20 Yılık Siyasi Tarihimizin Analizi

TÜRKİYE 20 YIL

Türkiye Siyasetinin Son 20 Yılı ve  Minör Progres İncelemesi

Bu incelemeyi aslında Öncelikle tüm öngörü teknikleri ile incelemek ve Minör Progresle de desteklemek daha doğru olurdu. Ancak. Tüm bu çalışmayı her bir teknikle yapmak takdir edersiniz ki çok zaman alıcı. web sayfası ortamında paylaşmak da bir o kadar zor oluyor. Bu sebeple  Minör Progrese gereken önemin verilmesine de katkım olması umuduyla yalnızca bu tekniği kullandım.

Ne yazık ki günümüz astrologlarının genelde kullanmadığı gelecek öngörü tekniklerinden biri  Minör Progres. Oysa gerek kişisel bazda gerekse Ülke haritalarında gayet çalıştığını düşünüyorum. Hem geleceğe bir bakış sunması hem de günü aydınlatması açısından değerli veriler sağlaması cezbedici.

Önceki aylarda tesadüfi olarak fark ettiğim gezegen döngülerindeki dereceler beni bu araştırma yazısını yazmaya sevk etti. Konunun hassasiyeti nedeni ile biraz yüzeysel yazmış olabilirim. Astrolojiye hakim arkadaşlar, hocalarımız eminim beni anlayacaklar ve belki de katkı sunacaklardır. Ayrıca Astroloji severlere  bir başka bakış açısı sunacağına da inanıyorum.

Gerçekten çok yorucu oldu benim için. Aslında daha açıklayıcı olabilmeyi isterdim ama vakit ve yanlış anlaşılma kaygısı ile ancak bu kadarını yapabildim. Lütfen emeğe saygı gösterelim.

  •  Şimdiki TC. Cumhurbaşkanının, Başbakan olduğu zaman, Ülkemiz Minör Progresinde Ay & Pluto KAVUŞURKEN
  • 19 KASIM 2021  Tutulmasında da Ay &Plüton KAVUŞUM
  • 16 MAYIS 2022 Tutulmasında ise Ay & Pluto KARŞIT.

3 Kasım 2002 Seçimleri Sonucu 20 Yıl Boyunca Tek Parti Ülke Yönetiminde Oldu

Türkiye’nin Minör Progresine baktığımızda Ay (yani halk) Uranüs ile Kare açıda. Halk ani ve beklenmedik bir şaşkınlık yaşıyor. Ay daha sonra Plüton ile kavuşuma gidiyor ve büyük dönüşüm geçirmeye doğru evriliyor.

Ülkemizin Kuruluş Haritası üstünde incelediğimiz zaman

Yönetim kademesini ve muhalefeti, halkın yaşam biçimi ve vatan algısını hatta askerimizi etkileyen olayları başlattığını görebiliyoruz. Ayrıca Uranüs ile belki de bir ilk yaşanarak Seçimleri kazanan partinin lideri Meclise girememiş ve sonrasında yapılan Siirt seçimleri ile Başbakanlık yolu açılmış. Bunun yanı sıra ileride gerçekleşebilecek, yatırımlar, özelleştirmeler, halkın yaşam biçimi, çalışan kesim ile ilgili konularda bazı düzenlemeler olacağına dair sinyaller de görünmekteymiş.

15 Mart 2003 tarihinde Başbakanlık görevini üstlenen şuan ki Cumhur Başkanımızın Minör Preogres Ay’ı  Ülkemizin Natal Jüpiter’i üstünde.  Jüpiter 10. ev , 5 ve 6. evinde söz sahibi. 10. Ev Ülke yönetimini temsil ediyor. İktidar, otorite figürleri, ülkenin yönetim şekli, irade vb konular. Ayrıca Jüpiter moral-motivasyon yatırımlar, borsa, ülke temsilcileri sanatçılar, çocuklar ve çalışan kesim, yaşam biçimi gibi konuları da etkiliyor haritamızda.

Ülkemiz Kuruluş haritasının üstünde Baktığımızda

20 Kasım 2002 SEÇİMDEN 2 HAFTA SONRA BİR  AY TUTULMASI OLMUŞ. TUTULMALAR BİR AY ÖNCEDEN ETKİ ETMEYE BAŞLAR.

Minör Progrese baktığımız zaman dikkat çeken Ay ve Plüton Kavuşumu. Ay 9 gün önce kavuşup geçmiş.

16 MAYIS  2003  27 DERECE AKREP’TE

Tutulmalar 1 ay önceden etkiye başlar bu sebeple 2003’teki tutulmanın etkisine de bakmak istedim. Zira benzer tutulma 2021 ve 2022 de de oldu. Bu tutulmanın Minör Progresinde Ay ve Plüton karşıtmış.

16Nisan 2017 CB Referandumu Ülke Minör Progresi

Jüpiter Pluto Kavuşumu olmuş. 10. Ev Yöneticisi Jüpiter: Ülkenin yönetim kademesi.. Yönetim şeklinde ve ülkenin maddi, manevi değerlerinde büyük bir değişim söz konusu. Yengeç Pluto ülkeyiz, imparatorluktan Cumhuriyete dönüşerek kurulduk. Pluto YIKIM, Yengeç SALTANAT—geleneklerin yıkımı (Pluto var), hiçbir şey eskisi gibi olmadı. Bu referandum ile de bu kavuşum hem yengeçte hem de 2. Evde olması sebebi ile aşağıdaki konularda da çalışacağını gösteriyor. 2. Ev Finansal güç, üretim gücü, ürünler, halkın yetenekleri. Yengeç burcunda olması sebebi ile de Vatan toprakları ve ülke bütünlüğü, yeraltı kaynakları, doğal rezervler, kapalı göller ve bataklıklar, ülkenin hava durumu, tarlalar ve seralar, evler, aile yapısı, yaşam koşulları, kadınlarla ilgili konular, bir ülkenin geçmişi, tarihi ve nasıl yıkılacağı, toplumsal bilinçaltı, toplumun genetik yapısının nelere meyilli olduğu, toplumun nelere daha kolay adapte olabileceği, gizli ve açığa çıkarılmamış her şey, örneğin arkeolojik bulgular ve toplumsal korkular. Yengeç gizliliktir aynı zamanda. Büyüklük demek Yengeç; çünkü Jüpiter’in yüceldiği burç. Büyük topraklar, büyük evler vs. Mekânın ve büyüklüğün vurgulandığı her şeyde Yengeç vardır.

Ay da 6. Ve 7. Evde etkili: AY Minör progreste konuyu gösterir. Biryandan da siyasi astrolojide Ay, Halkı da anlatır. Yay burcunda iyimserlik verir normalde.  Ama aynı zamanda inanç konuları, yayılmacı bir durum da söz konusu olabilir. Öte yandan AY burç değiştirmeye yaklaşmış, konu değişecek biraz. Halk ve çalışan kesimin ve hatta siyasi partilerin etkileneceği bir durum söz konusu. Zaten akabinde CB seçimi oldu. 1 yıl sonra da konu değişti ve Belediye seçimleri gerçekleşti. Siyasi dengelerde bir değişiklik oldu.

Ülke Haritası Üstünde Minör Progres (referandum) haritasının etkilerine baktığımız zaman Ay & Ay karşıtlığı ilk etapta dikkat çekiyor. Ayrıca Minör Progres haritanın yükseleni ikizler ve yöneticisi retro . Ayrıca Ay, Güney Aydüğümü ile kavuşum. Daha önceden olan olayların tekrar gündeme gelmesi ve olumsuzluklar barındırdığını anlayabiliyoruz.


24 Haziran 2018 Cumhur Başkanlığı Seçimi

Ay Balık burcunda ve 8. evde kriz evi derim ben buraya. 8. Ev; tehlikeler, korku ve stres, hayatta kalmak, paylaşılan paralar; borçlar ve verilen krediler, (devletin aldığı vergiler) vergi-sigortalar, memur maaşları, yatırımlar. Yabancı ülkelerle finansal ilişkiler. Tazminatlar ve batıl inançlar da bu evdedir.  Balık burcunda biraz kurban olma durumu söz konusudur. Güneş yönetim kademesi ise Ay halk demek. Ay ile Güneş kareye doğru ilerliyor. Burada aktif bir mücadele, çatışma enerjisi olacak. Haritayı ilerletince Ay 29 Haziran’da Güneşle tam kare yapacak. Sonra da 4 Temmuz 2018 tarihinde 6. Evdeki Satürn ile sekstil bir açı yapacak. Çalışan kesim ve halkın yaşam biçiminde değişimler olacağını da gösteriyor. Satürn kalıcılık da verir, kısıtlama da… Belli ki kanunlar ve kurallarla bu sağlanacak . Ay, 15 Temmuz’da önce Jüpiter sonra da Plüton ile kontak kuracak, bazı yasal düzenlemeler olacağını  da gösteriyor bence. Yalnız burada Jüpiter ve Plüton 12. Evde. Bu sebeple Plütonik yapılanmalar ve gizli düşmanlıklarla ilgili bir durum da öz konusu gibi.

Aslında tutulmalar en kadersel zamanları gösterdiğinden önceki ve sonraki tutulma haritasına bakmak bize daha doğru bilgi verecektir.

15.02 2018 Referandum Öncesi Tutulmanın Minör Progresi Aşağıda

Ay Terazi ve 4. Evde. 10.ev ve 5. Ev yöneticisi Mars ile 10. Evdeki Mars arasında ekzakt üçgen var. Güneş akrep ile Mars Aslan da Karşılıklı ağırlamada. Uranüs’ün olduğu yerde şaşırtıcı durumlar olur ama öngörüsü de beklenmedik olayları verebilir. Yönetimsel konuları vermenin yanı sıra Halkın moral motivasyonu, borsa, çocuklar ve gençleri, ülke temsilcileri ile ilgili konuları ve yönetimi ilgilendiren konular olacağı da gözleniyor. Çocuklara cinsel istismar sorunu da gündeme düşmüş. 4. evde Ay: Halk kökenini araştırmış. 4. Ev muhalefet de aynı zamanda Muhalefet seçimleri olmuş daha öncesi günlerde.  Genç bilim kadınımız Elif Dağdeviren BM de konuşma yapmış bizi temsil etmiş. O dönem aşağıdaki gündemler de varmış.

  

15 TEMMUZ 2016 Kalkışmasına da bakayım istedim

AY halk, Plüton ile üçgen manüplasyonlar,  güç ve kavganın kolayca aktığı bir dönem. 8, 9 ve 10. Ev yöneticisi Satürn 8. Evde. Yöneticiyi temsil eden Güneş’in açık düşmanlar evi yöneticisi ile sekstil bir açısı var. Burada bir irade kullanılmış aslında. Astroloji bilenler bunun anlamını daha iyi kavrarlar. Konu yabancılar, uzaklar ve yönetici sınıfla alakalı. Aslında Ayın 15 Temmuzdan 2 gün önce  Jüpiter  ile üçgeninden kaynaklı konunun önceden başlamış olduğunu da gösterebilir gibi geldi bana. 11. Evdeki Uranüs’ün  Güneş ile karşıtlığı olacakmış. 11. Ev İttifaklar, paktlar, parlamento, sosyal medya, durdurulamaz doğa ve insan olayları, gelecek projeleri, grup ve çeteler, televizyon..

15. Temmuz Ülke Minör Progres Haritası

15 Temmuz Kalkışmasının Minör Progresinin Ülke Haritamız Üzerinde 

Kalkışma döneminde Cumhur Başkanının Minör Progres Etkileri

CB nın natal Haritası üstünde kendi Minör Progres yansıması

GELELİM GÜNÜMÜZDE ÜLKE HARİTAMIZIN MİNÖR PREGRESLERİNE

10 Haziran 2021 Tutulmasının Ülkemiz Minör Progresi

Ay Balsamik fazda. Ay 5. Evde bir şey olduğunda halkın moral ve motivasyonundaki değişim duruma iyi-kötü yorumu yapmamızı sağlıyor. Halkın morali nasıl dersek? Halkın bu dönem yapacağı bir şey yok seçimlerinin sonuçlarını görecek. 10/4 aksında ise Plüton tepeden 4. Evdeki Satürn’e karşıt. Jüpiter de Venüs’e karşıt. 7deki Uranüs ile T kare yaparak zorluyor. Birçok kısıtlama, yönetimiz zorlayan durumlar, para ile ilgili zor süreçler… Bu arada Mars da burç değiştirmeye hazırlanıyor yengeç burcunda. (Bu dönem çok yangın olur ki birçok ormanımız ne yazık ki yok olmuştu). ASC ve 8. Ev; borçlar, vergiler, memur maaşları gibi konuların yöneticisi Venüs ile Uranüs bir süre sonra (20 Haziran civarı) sert bir kontak kuracak. Çözüm bekleyen süreçler, maddi sorunlar …21 Haziran’da da Ay Yeniay fazına geçerek yeni bir sayfa açacak ama hemen anlamaz. Etkilerini anlamak zaman alacak. Ülkenin yönetim ve muhalefeti, halkın yaşamı ve vatan algısı, toprağını temsil eden evlerde Plüton Satürn karşıtlığı var.  

19 Kasım 2021 Ay Tutulması Algoloid 26 Derece BOĞADA

Bu tutulmanın benzeri 20 Kasın 2002 de de olmuş. Aşağıdaki 3. haritada 2002 progresi , 4. haritada iki tutulmanın MP lerini üst üste koyduğumda bana oldukça çarpıcı geldi.

Türkiyenin 19 Kasım 2021 Tutulma Minör Progresi

Ay Yengeç burcunda ve 10. Evde. Konu yönetim kademesi ile ilgili.. 10 Kasım gibi 6, 7 ve 3. Evde etkisi olan Jüpiterle kavuşup ilerlemiş ve AY ile Plüton 17 Kasım’da kavuşup geçmiş. Halk da manüple edilmiş olabilir. Ay Satürn’le karşıtlık yaşamış ve 22-23-24 Kasım gibi Venüsle kaşıt açı yapmış. Venüs ASC ve 8. Ev yöneticisi. Para, vergi, zamlar ya da ekonomik tedbirler vb konular gündemde olabilirmiş. GÜNEŞ ÜLKENİN AY DÜĞÜMLERİ ÜSTÜNE GELMİŞ. Ayrıca AKP nin ilk kazandığı seçimlerdeki Ay derecesine Jüpiter gelmiş. İlahi adalet mi?


 

20 Kasım 2002 deki Tutulmanın Minör progresi 

2002 ve 2021 Tutulmalarının Türkiye Minör Progresleri Üst Üste. Bana çok çarpıcı geldi.

30 NİSAN 2022 GÜNEŞ TUTULMASI 11 Derece Boğa’da

Ay 3. Evde Oğlak Burcunda. Ay sürgünde ve 6. Evdeki Uranüs’le kare, Satürn ile kavuşuma gidiyor. Ay, Ay düğümlerine de T kare yapmakta. Halk zor durumda. Azınlıklarla ve komşularla ilgili  çatışmalı durumlar var. Ayrıca mahkumlar ve davalarla ilgili konular da gündeme düşebilirmiş.

Kuruluş Haritamızın üstünde 30 Nisan 2022 Minör Progres Yerleşimi

 

 

16 Mayıs 2022 Ay Tutulması 25 Derece Akrep Tutulmasın Minör Progresi

19 Kasım’daki tutulmanın karşısında olan tutulmanın etkileri de TL sının değeri ile ilgili açıdan benzer etkiler yapmış. TL değer kaybı yaşamış. 10. evdeki 1.2.6 ve 7. Evde söz hakkı olan Mars yengeç, Ay Oğlak ile karşıt. Ay 9 ve 10. Ev yöneticisi. Kanunlar, yasalar, mahkemeler, yönetim kademesi, yöneticiler ve yabancılarla ilişkileri temsil ediyor.  12. Evdeki GAD Terazi ile 6. Evdeki Uranüs Koç karşıt. Merkür Balıkta yanıyor. Merkür 8/9/11/12 evlerin yöneticisi.  Ay 16 Kasım tutulmasında Satürn ile karşıt yapıp sonra Marsla kavuşup 9 Mayıs’ta Satürn ile kavuşup,16 Mayısta Mars ile ekzakt karşıta girmiş.

 

25 EKİM 2022 ÜLKEMİZ MİNÖR PROGRESİ

ASC yöneticisi Mars 29 derece Yengeçte. Ay 8. Evde İkizlerde. Konu demek ki Tehlikeler, stres, borçlar ve verilen krediler, (devletin aldığı vergiler) vergi-sigortalar, memur maaşları, yatırımlar. Yabancı ülkelerle finansal ilişkiler.  Tazminatlar 4. Evdeki Venüs ile bir gün önce üçgen bağlantı kurmuş geçmiş. Ay 9. Evin Venüs 7 ve 12. Evin yöneticisi.

25 Ekim Minör Progresi Ülke Kuruluş Haritamız üstünde görelim

8 KASIM 2022 TUTULMASI ÜLKEMİZ MİNÖR PROGRESİ

9.Ev yöneticisi Ay 9. evde. Konu yasalar Jüpiter’le kavuşuma gidiyor. 2 ve 5. Evin yöneticisi Jüpiter. 9. Ev İhracat, ordu, seremoniler, yabancılar (ülkedeki yabancıların durumu), göçmenler, yabancı paralar-yabancı piyasalar, medya ve reklâmlar, kültür ve eğitim, akademisyenler, din, inanç ve umut, yaşam felsefesi. Genel toplumsal kabuller, hukuk sistemi.

Ayrıca Ülke haritası üstünde bakınca, Ülkenin Venüs Akrep ile Plüton yengeç ekzakt üçgen yapıyor.  MP Venüs ise 9. Evden 5. Evdeki Jüpiter (10. Ev, 6. Ev yöneticisi) ile kare yaparak aşılması gereken konular olduğunu anlatıyor.  Öte yandan Merkür ve Satürn terazi kavuşumuna da bu Kova Venüs üçgen yapmakta. Hukuk sistemi ile ilgili bazı kurallar yazılı hale gelebilir. Göçmenlerle ilgili kararlar alınabilir. Ay ilerlediğinde AY düğümlerine kare olacak. 7 gün sonra gibi aşağı yukarı. (16-17 Kasım 2022 gibi)

 

LİDERİN MİNÖR PROGRES HARİTALARINDAKİ YANSIMALAR

Kendisinin 2 farklı doğum haritası bulunmakta. Hangisi kesin doğru resmi olarak bilmiyorum. Ancak burada ele almadığım haritasında da çok çarpıcı yerleşimler var.

15 Mart 2003’ TE BAŞBAKAN OLDUĞUNDA MİNÖR PROGRESTE  AY/PLUTO KARŞIT

19 KASIM 2021 Tutulmasında Ay &Plüton  KARE

16 MAYIS 2022 Tutulmasında Ay &Plüton  KARE KARŞIT.

9 Mart Seçim ve 15 Mart Başbakanlık Mart 2003

 

 

16 MAYIS 2003 BAŞBAKAN OLDUKTAN SONRA TUTULMA Minör Progresi 


9 KASIM  2003 Dönemin Başbakanın Minör Progresi

16 Mayıs 2003 Minör Progesi Natali Üzerinde

19 KASIM 2021 CUMHURBAŞKANININ TUTULMA MİNÖR PROGRESİ

 

16 Mayıs 2003 Minör Progesi Natal Haritası üzerinde

16 MAYIS 2022 TUTULMASI CUMHUR BAŞKANI MİNÖR PROGRESİ

16 MAYIS 2022 TUTULMASI CUMHUR BAŞKANININ  HARİTASI ÜSTÜNDE MİNÖR PROGRESİ

10 mayıs gibi baya zorlanmış olmalı ay pluto kare, 

16 Mayıs 2003 ve 16 Mayıs 2022 Tutulmalarının Minör Progresleri üst üste bakalım

25 10 2022 GÜNEŞ TUTULMASI CUMHURBAŞKANININ MİNÖR PROGRESİ

  25 Ekimde Mars Satürn karşıt. Güneş ve Ay&Neptün kavuşumu da karşıtlık yapıyor.

 8 KASIM 2022 TUTULMASI VE CUMHUR BAŞKANININ MİNÖR PROGRESİ

Jüpiter&Plüton kare ve Ay, önceki pek çok haritada rastladığımız  derecelerde.

İLGİLİ PARTİNİN AYNI SIRA İLE MİNÖR PROGRESLERİNE BAKALIM 

3 KASIM 2002 SEÇİMLER

AKP seçimleri kazandığı dönem Minör progreste konu yönetim. Ay da Güneş de 10. Evde.

 

15 03 2003 Parti Liderinin Başbakan Olduğu Tarihte Partinin Minör Progresi

Recep Tayyip Erdoğan’ın Başbakan olduğu zaman Yönetim evi ve iktidar lideri evlerinin yöneticisi Merkür ile AY yani halk arasında zorlu bir açı oluşmuş. Hem de bir kriz çözülmüş.

ŞİMDİ DE GÜNÜMÜZE BAKALIM

19 KASIM 2021

Bu tutulmanın AKP ye etkisine baktığımızda ilk olarak iktidar lideri denilen evde Pluto Mars kavuşumu dikkat çekiyor. Mars , halkın yaşam koşulları, parlemento,  gizli yapılanmalar, gizli koşullar evlerinin yöneticisi konumda.  Aslında kavuşum açısı Ekim ayında ekzakt kavuşum yapmışlar ve aynı zamanda 4. Evdeki Ay regulus aslandan, Uranüs kavuşumlu Güneşe karşıtlık yapmaktaymış. Yani Dolunay oluşmuş.Bir konu tamamlanmış görünüyor. Mars ilerleyerek Satürn ile karşıtlığa yürümüş. 4 Aralık 2021 tutulması dönemi 8,9 ve 10. Evde yöneticiliği olan Satürn ile Mars ekzakt karşıtlık yapmış. 16 Kasım civarı da Ay AKP nin seçim kazandığı dönemdeki Güneş burcunun aynı derecesine gelerek Satürn ile kare yapmış. O günlerde Cumhur Başkanının minör progresinde ise Ay Pluto karesi oluşmuş.

O günlerde Cumhur Başkanının minör progresinde Ay Pluto karesi oluşmuş.

16 MAYIS 2022 Tutulmasının Parti Minör Progresi

Bu tutulmanın progresinde AY, 2002 seçimlerindeki Güneş derecesinin tam karşıt burcunda VE 10. Evde yerleşmiş. 5 gün kadar önce de Satürn ile kare açı kurmuş.  Ay 2. Ev yöneticisi ve balık burcunda, üretim ve yetenekler konusunda kurban pozisyonunda ve artık görünür olmuş bu durum. Ay 9 önce Pluto ile, 2 gün sonra da Mars ile kare açı kurmuş.

Eş zamanlı olarak Partinin lideri de10 mayıs gibi baya zorlanmış olmalı Ay& Plüton kare olmuş.

 25 EKİM 2022 Güneş Tutulmasının Parti Minör Progresi

2021 Ekim ayında Güneşle karşıtlık yapan Ay, bu kez de aynı dereceye gelmiş  ve Güneşe uranyen (150 lik) açı kurmuş. 25 Ekim 2022 tutulmasından 12 gün önce de Ay 9. Evdeki Venüs ile karşıtmış. Venüs 11.12 ve 5. Evin yöneticisi. Ekimin 2. Haftası Venüs ve Neptünle de karşıtlık kurmuş. Pek umutlu görünmüyorlar.

25 EKİMDE PARTİ LİDERİNİN HARİTASINA BAKARSAK

Mars & Satürn Karşıt

Satürn yönetim ve parlemento evinin yöneticisi. AY ve Mars Karşılıklı ağırlamada. Mars  hem yükselenin hem de düşmanlar , siyasetçiler, yabancılarla anlaşmalar, stres, ameliyat, ekonomi ile ilgili konular ve derin devlet konularının yöneticisi. Ay ise muhalefet ve her şeyin kökeni, toprak, halkın yaşamı ile ilgili evi yönetmekte. Tutulma derecesi CB’nın MP Güneşine ekzakt karşıt. Güneş halkın ve kendisinin moral motivasyonu, risk alma, borsa vb  ilgili evin ve Yükselen burcun yücelim yöneticisi.

 8 KASIM 2022 TUTULMA PARTİ MİNÖR PROGRESİ

Bu tutulmanın Minör progresinde ilginç bir şekilde iktidar oldukları 2002 seçimlerindeki ay burç ve derecesi 10. Ev yerine karşıt ev 4. Evde yerleşmiş. Güneş de karşıt burçta yerleşmiş. Bir dönemin kapanışı diye düşündürttü bana.

3 KASIM 2002 SEÇİMLERİ VE 8 KASIM TUTULMA MİNÖR PROGRESİ ÜST ÜSTE KOYARSAK DAHA NET GÖRÜNMEKTE

2003 Yılında ise CumhurBaşkanı için; en yakın tutulmaya baktım. 9 KASIM  2002 de Ay Akrep 27 (malum derecede) ve Uranüs Satürn üçgeni oluşmuş.

8 KASIM 2022 CUMHUR BAŞKANI İÇİN BAKARSAK

Mars &Satürn KARŞITLIĞI,  4/10 AKSINDA. AY da önceki pek çok haritada rastladığımız  dereceler civarında.

 

 

AstroDerki

Lütfen emeğe saygı gösterelim.  Gerçekten çok yorucu oldu benim için. Aslında daha açıklayıcı olabilmeyi isterdim ama vakit ve yanlış anlaşılma kaygısı ile ancak bu kadarını yapabildim.

 

 

 

 

 

 

Yorum yaz

Yorum yazmak için tıklayınız

Astroloji Eğitimi

 

Arşivler

Kategoriler

error: Content is protected !!