Astro Gündem astroderki astroloji Satürn Satürn Kova Uncategorized

Satürn Kova Burcunda Retro

Satürn Kova Burcunda Retro

Satürn  5 Haziran 2022’de Retroya Girdi.

Karma’nın lordu Satürn, 12 Ekimden bu yana  ne ektiysek bize biçtirir. 12 Ekimden itibaren hayatımızda eksik, gedik, sistemsiz ve sorumsuzca ertelediğimiz konular nelerse fark edip düzene sok diyecek.

Her eylemin eşit ve zıt reaksiyonu vardır. Bu, evrenin yasasıdır ve hiçbirini ayırmaz.  Kimse evrenin adaletinden kaçmadı. Bu sadece bir zaman meselesidir. (Anıl Sinha)

Biraz durup düşünme zamanı…

Satürn Kova, teknoloji, bilim, toplumsal konular, özgürlükler, , gruplar, arkadaşlar, sivil toplum kuruluşları, topluluklar vb.. Bu sebeple genel olarak bu konularda yarım kalan konular önümüze yeniden gelecektir.

Elbette herkesin haritasında Kova bir eve düşecek ve o evin konularını Satürn Kova anlamları ile birleştirerek deneyimletecek.

Satürn Retrosu

🪐Satürn Retroları Merkür gibi kısa sürmez. Retro yaptı mı yaklaşık 4 ay sürer. Bu sebeple işlerimizi erteleyelim filan dememiz güçtür. En iyisi Satürn’ün bizden istediklerini anlamak!

🪐Hayatınızın hangi alanından ( doğum haritanızın hangi evinden) geçiyorsa, eksik, hatalı olduğunuz konuları tespit ettirir ve sizden sisteminizi oturtmanızı bekler.

🪐Geçmişe bakarak deneyimlerimizden ders çıkartabiliriz. Ama hep aynı yanlışları yapıyorsak, daha da çok kısıtlar, üzer, yorar, zorda bırakır ve sorunu görmemizi sağlar.

🪐Disipline olmamız, sorumluluk almamız gereken alanları belirlemek için en uygun zamanlardır.

🪐Kalıcı ve sağlam  olmasını istediğimiz konularımızı gözden geçirip yeniden düzenlememiz için de fırsat verir. Anlamazsak zorlar ve zorunda bırakır

🪐 Kimimize dostluk , arkadaşlık ve ait olduğumuz grup veya dernekler için neler yaptığımızı, önceliklerimizin neler olduğunu/ olmadığını sorgulatacak.Örneğin 11. Evinizden geçiyorsa yukardaki gruplarınız konusunda yeniden kendinizi sorgulayacaksınız.

🪐Kimimize teknoloji, web siteleri vb konularımızı yeniden gözden geçirtecek. Örneğin 2. Evinizde Satürn Kova retro yaptıysa kazançlarınızla ilgili alanlarda belki de teknolojik sisteminizi, kurulu düzeninizi yeniden gözden geçirip kalıcı ve sağlamlaştırmanızı bekleyecek.

Satürn Türkiye Doğum haritasının 8.evinde geriliyor.

8.Ev borçlar, vergiler, primler, ölüm oranları, mafya ve derin devlet vb konularla ilgilidir.

🪐Ekimden beri alınan ekonomik  önlemler ve zamları gözden geçireceklerdir. Bu konuda yeni revizyon olabilir. Hala hatalar fark edilmezse vay halimize.

🪐Mafya ve derin devlet konuları bir ara çok dillendiriliyordu. Bu konular da yeniden gündeme gelebilir..

🪐Önümüzde en yakın tutulma 5. Evimizde. Ülke yöneticilerini temsil eden Güneş üzerinde Güneş tutulması olacak.  Belki bu konularda yenilik ve  revizyon konusunu da gözden geçirirler. Satürn retrodan çıkmış olacak. Satürn Venüs’e de partil kare yapacak. Parlementoda değişim ya da durdurulamaz insan grupları veya doğa olayları  gündeme gelebilir. Halk büyük stres altında görünüyor o dönem. Hakkımızda hayırlısı olsun. Bu konuda daha çok okumak isterseniz Tıklayınız

AstroDerki 

 

1 Yorum

Yorum yazmak için tıklayınız

Astroloji Eğitimi

 

Arşivler

Kategoriler

error: Content is protected !!