aslan Astro Gündem astroderki astroloji Venüs Venüs Aslan

Venüs Aslan Burcunda

Venüs Aslan Burcunda

11 Ağustos akşam 22 den sonra Venüs aslan burcuna geçiş yapıp 5 Eylül’e kadar bu burçta seyahat edecek.

Venüs; aşk, para ve finans, para kazanma şekli, nefis, eş, arkadaşlık yeme içme, süs, giyim, moda öz değer, ses, zevk ve hazdır. Aynı zamanda, tembellik, güzel tat, cinsellik (dişil), sosyal fayda, ilişki kurmak gibi dünyevi şeyleri ifade eder. Venüs fizik dünya ile çok ilgilidir. Durağan bir enerjidir.

Güneş yönetimindeki Aslan burcu, Organizasyonsal yetenek, liderlik, yaratıcılık, sanat ışığının dışavurumu, canlılık, neşeli ve eğlenceli olmakla ilişkilidir. Keyfi, eğlenceyi, lüksü, gösterişi kendini göstermeyi seven bir burçtur. Gölge yanının kullanımında ise kibirli, inatçı benmerkezci, egosaldır.

Aslan burcu, bir ülkenin, ünlülerini, sanatçılarını, otorite figürlerini, çocukları, çocuk parklarını eğlence merkezlerini, altın piyasasını, sporu ve sporcularını temsil eder. Ayrıca aşkı, yaşam canlılığını, kalbi ve omurgayı temsil eder.

Venüs Aslan burcunda ise

Venüs Aslan, ilişkilerin renkli, canlı ve eğlenceli olmasını ister. Flörtöz duyguların şık ve dikkat çekici olarak gösterilmesini, ben demeyi, kendini göstermeyi, yönetmeyi, egonun okşanmasını, daha değerli ve merkezde olmayı hissetmek ister.

✔️Bu dönem partilere, sinema, tiyatro vb eğlence mekanlarına gitmek, bellki de yeni biri ile tanışmak mümkün olabilir.

✔️Venüs Aslan, gösterişi, değerli ve pahalı şeyleri, ışıltılı, renkli kıyafetleri, risk almayı sever. Bu sebeple harcamalara dikkat!

✔️Venüs Aslandayken, güzelleşmek, dikkat çekmek, saçlarımıza yeni şekiller vermek için uygundur. Sadece Ağustos’un son haftasına dikkat Satürn engeli var, istediğiniz gibi olmayabilir.

✔️Aslan sabit burç, bu sebeple bu dönem başlayan ilişkiler bir tık daha kalıcı olabilir. Ama Ağustos’un son haftasına dikkat Satürn engeli var. Satürn’den karşıtlık alacak. Yaşlılar, büyükler, sistem ya da toplumsal sorunlar nedeni ile ilişkilerin kalıcılığı zorlanabilir.

✔️Venüs Aslanın gölge yönü, narsist ve aşırı benmerkezci olmaktır. Bu sebeple kendimizde ya da başkalarında bu tavırlara şahit olabiliriz.

✔️Ego ve gurur, inatçılık, sabit ve kararlı olma nedeni ile ilişkiler zarara uğrayabilir. Dengede olalım.

✔️Dikkat çekici projeler, sanatsal faaliyetler, sanatçılar göz önüne çıkabilir. Biz de dikkat çekecek şeyler yapabiliriz.

✔️Ağustos’un son haftası Venüs, Uranüs’ten kare, Satürn’den karşıtlık alacak. Değer ve sevgi ilişkilerimiz, para ve altın  gibi değerli madenlerle ve piyasalarla ilgili zorlayıcı bir oluşum bulunmakta. Aşırı risk almamaya çalışın.

✔️Ülkemiz siyaseti açısından önemli bir dönem olabilir.

✔️Ayrıca sağlık açısından kalp damar hastalıkları, göz ve omurga rahatsızlıklarına karşı önlem alalım.

AstroDerki

Yorum yaz

Yorum yazmak için tıklayınız

Astroloji Eğitimi

 

Arşivler

Kategoriler

error: Content is protected !!