Astro Gündem Balık Başak Mars Medikal Astroloj Satürn Balık

Tedbirli Olmamız Gereken Tarihler Geldi

Tedbirli Olmamız Gereken Tarihler Geldi

Mars’ın Başak burcuna geçiş yapacağı 10 Temmuz itibariyle dikkat et, aman deyim yan basma hattına giriyoruz. Dilerim olasılıklar sadece olasılıkta kalsın. Sonuçta irade eylemi belirler. Dikkat edilirse neden rahat atlatılmasın diyorum.10 Temmuz-27 Ağustos tarihleri arasında önemli açılar oluşacak.

10 Temmuz-27 Ağustos tarihleri arasında önemli açılar oluşacak.

⚠️ Mars/Satürn karşıtlığı 20-21 Temmuz

⚠️Mars/Neptün karşıtlığı. 22-23 Ağustos

⚠️ Güneş/Plüton karşıtlığı 21-22 Temmuz

⚠️17 Temmuz YENİAYI.

⚠️ YENİAY gecesi Ay düğümleri burç değiştirecek ve 20 Nisan tutulma derecesini tetikleyecek. Plüton Ay Düğümleriyle T-kare açı kalıbı oluşturacak. Kuzey Ay Düğümü Koç burcuna geçecek; bireysellik, mücadele ve agresyon ön plana çıkacak.. Duygularını susturmuş insanların haklarını savunmak için adalet arayışı 1.5 yıl gündemde olacak.

⚠️ Mars-Satürn karşıtlığı özellikle 20-21 Temmuz civarı pik yapacak, önlem alalım (bilgiler aşağıda)

⚠️Bu süreçte pek çok konuda zarar etmek istemiyorsak, stratejik olmalı, planlı ve hesaplı hareket etmeliyiz. İşi akışına bırakmak ve aman şimdi sırası mı, yan gel yat zamanı değil.

🔺Mars 27 Ağustos’a kadar Başakta yol alacak. Mars; cesaret, hareket, inisiyatif alma, mücadele ve agresyon ile alakalıdır. Başak burcu; detaycı, ince ince inceleyip, hesap yapan bir burçtur. Ayrıca sinir ve sindirim sistemi ile de alakalıdır.  Dolayısı ile gerilimli dönemlerde sinirler çabuk zıplayabilir ki Başak Koça yansır. Ayrıca bu durum sindirim sistemini de etkileyebilir. Satürn Balık  su grubundan bir burç , en basitinden; dağınıklığa düzen getirmekle ilişkili. Su ve suya dair konuları da gündeme getirebilir. Hatta inanç sistemleri de Satürn Balık konusudur. Balık burcu sağlık açısından ayakları da temsil eder. Satürn ile iskelet sistemi sorunları ve cilt sorunları da gündeme gelebilir.

🔺 20 ve 21 Temmuz’da İki malefik gezegenin karşıtlığı pik yapacak. Dolayısı ile sindirim sistemi ve organları ve sinir sistemi sorunları, ayaklar ve parmaklar ile ilgili sorunlara karşı önlem alalım.

🔺Mars, sıcağı, yangınları ve diğer zararlıları da temsil eder. Tarıma ve toprağa zarar verebilecek oluşumlara karşı da dikkat edilmeli ve önlem alınmalı.

🔺Mars Neptün Karşıtlığı eylemlerde yanılgılar ve yanıltılmalara karşı temkinli olalım. Su ve gazlarla ilgili kazalara da elbette.

10 Temmuz- 27 Ağustos arası Dünya Genelinde Olasılıklar

Yine, dilerim olasılıklar sadece olasılıkta kalsın diyerek.

⚠️Askeri hareketlilikler

⚠️Liderler arası güç savaşı

⚠️Halk hareketleri, isyanları

⚠️Tarım ile ilgili sorunlar

⚠️Hava muhalefeti ve diğer doğal afetler; hortumlar, aşırı sıcaklık kuraklık sonucu yangınlar veya aşırı yağışlar ve su baskınları. Deprem ve Volkan tarzı hareketlilikler.

⚠️Sindirim sistemi ve bağırsaklar, iskelet sistemi ve ayaklar ile cilt hastalıklarında artış.

⚠️Denizden kaynaklanan sorunlar veya deniz kazaları.

İrade sonucu belirler, temkinli ve önlem alabilen, iyiye ve güzele çevirebilenlerden olmak dileğimle sevgiler.

AstroDerki

 

Yorum yaz

Yorum yazmak için tıklayınız

Astroloji Eğitimi

 

Arşivler

Kategoriler

error: Content is protected !!