akrep Astro Gündem Mars Mars Akrep mars döngüsü Mars Snodik Döngüsü

Akrepte Mars Snodik Döngüsü

 Mars’ın Akrepte Güneşle Snodik Döngüsü

18 Kasım 2023, saat: 08:41’de Akrepte Güneş/Mars kavuşumu kesinleşiyor ve yeni döngü başlatıyor. Güneş/Mars ikilisinin döngüleri Dünyada yaklaşık 2 yıl sürecek önemli konuları başlatır.

Bir gezegenin Güneşe göre döngüsünden bahsettiğimiz bu döngü, yeniay fazı gibi başlar. Güneş ile Mars arasında  90 derece olduğunda ilk dördün fazı gibi,  karşıtlık olduğunda dolunay fazı gibidir.  Kapanış karesinde ise son dördün fazı gibidir ve bu döngü ile konu kapanır.

  • 2019 yılında Başak burcunda başlayan döngü, Dünyada başak konusuna uygun sağlıkta pandemi mücadelesi başlatmıştı.
  • 2021 Terazi burcunda Ukrayna savaşını başlatmıştı.

2023 yılında bu döngü Akrep burcunda olacak. Akrep burcu küllerinden doğmayı gerektiren tecrübeler yaşatır. Maddi/ manevi dönüşümün yaşanacağı bir süreç Dünyayı ve bizi bekler. Güç mücadelesi ve yenilenme ile ilgili çabaların gerçekleşeceği yaklaşık 2 yıl. Bu dönem başlayan konularınız olursa döngünün tamamlanması 2 yıl olur.

  • Akrep doğası gereği, hem finansal hem de fiziksel ve ruhsal açıdan büyük bir dönüşüm kapıda.
  • Acımasız bir rekabet, savaşçı, intikamcı ve insanı zorlayan. Dayanıklı, sabırlı ve soğuk kanlı olanın ayakta kalacağı bir dönem.
  • Güneş/Mars kavuşumu Agena sabit yıldızı ile birlikte; Güneş ile iyi sağlık ve iyi insan /yönetici olma özelliği verirken Mars ile şiddete eğilimi ve fiziksel dayanıklılık konularını gündeme getiriyor.
  • Dünya genelinde bankacılık sistemi, borsa, spekülatif yatırımlar ile ilgili önemli değişimler ve dönüşümler bekleyebiliriz. Ayrıca organ mafyası dahil  birçok mafyatik ve organize suçlarla mücadelenin olduğu bir süreç başlıyor.
  • Kavuşum anında Ankara’ya göre 12. Evde yer almaktalar. Arka planda çalışan gizli organize suçlar, intikamlar, düşmanlıklar, maddi/ manevi kayıplar ve bunların ülkenin çalışan kesimi, kolluk güçleri, halkın yaşamı ve ülke yöneticileri ile bağlantıları gündemde olur. Yönetici kesimde bazı büyük dönüşümler beklenebilir. (17.11.2023 instagram yazımdan  )

Saygılar

Astroderki 

Yorum yaz

Yorum yazmak için tıklayınız

Astroloji Eğitimi

 

Arşivler

Kategoriler

error: Content is protected !!