Astro Gündem Astroloji Eğitimleri Astroloji Öğreniyorum DUYURULAR Eğitim

Temel Seviye Astroloji Eğitimi Eylül 2024

Temel/Orta Seviye Astroloji Eğitimi Eylül 2024

Toplam 32 ders olup ders içeriği aşağıdaki gibidir. Klasik Astroloji bilgisine ek olarak karma kökenli bilgiler de katılımcıların isteğine bağlı olarak verilecektir.  Eğitimci Serpilgül Kınacı, Yaklaşık 3 yıl Astroloji Akademisi eğitimi almış olup karma ekol akademisini de 3 yıl süreyle tamamlamış ve birçok uzmanlık ve atölye katılımları ile bilgisini genişletmiştir. Astroloji bilgisinin derinliği sebebi ile hala yeni başlayan bir öğrenci gibi Astrolojinin diğer ekol bilgileri ile ilgili çalışmalarına devam etmektedir.

Diğer Eğitim bilgileri için tıklayınız

DERS İÇERİĞİ:Doğum haritası elemanları; Doğum haritası elemanları; Gezegenler, Burçlar, Yücelimler, Yükselen Burç, Nitelikler, Elementler, Sentez Burç, Evler, Ev Şifreleme Tekniği, Açılar, Retro/Durağan kavramları, Ay Düğümleri, Ay Fazları, Antiscia, Transitler, Göstergeler, Tutulma, Yeniay ve Dolunay bilgisine giriş.

Ücret Bilgisi:
11 Eylül 2024’te başlayan Online Temel ve Orta Seviye Eğitimimiz toplam 12+20 =32 Haftadan oluşmakta.
✔️Eğitim ücretini 8 ay boyunca aylık taksit şeklinde 1250 TL + %20 KDV= 1500 TL olarak ödeyebilirsiniz.
✔️Programın toplam ücretini peşin ödemek isteyenler için, kesin kaydınızı 25 Temmuz 2024 tarihine kadar gerçekleştirdiğiniz takdirde erken kayıt indirimi   %20 olacaktır.
Saygılar

Yorum yaz

Yorum yazmak için tıklayınız

Astroloji Eğitimi

 

Arşivler

Kategoriler

error: Content is protected !!